Коли українські офіцери вирушали до Місії ООН зі спостереження в Грузії наприкінці 1990-х років, вони навряд чи могли уявити, що…
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україну відділяє від зупинки просування російської армії на фронті рішення партнерів щодо далекобійності.
Про це він розповів на нараді керівників закордонних дипломатичних установ України «Воєнна дипломатія: стійкість, зброя, перемога».
На його думку, якби партнери зняли всі наявні обмеження на застосування зброї на території росії, то Україна не потребувала б фізичного заходу на Курщину заради захисту українських громадян у прикордонні та знищення російського військового потенціалу.
«Поки що ми не можемо застосовувати всю наявну в нас зброю та знищувати російських терористів там, де вони є», — повідомив він.
За його словами, російські військові бази, аеродроми, логістика та інші військові об’єкти, чиє існування дає змогу путіну ухилятися від пошуку миру, є цілком справедливими цілями для Сил оборони України.
«Нам потрібна достатня далекобійність, щоб захищати Україну від російських ракет і керованих авіабомб, від перекидання російських військ і тиску окупанта на ключових фронтових напрямках», — наголосив глава держави.
Він зауважив, що Україну відділяє від зупинки просування російської армії на фронті тільки одне рішення, яке вона очікує від партнерів.
«І це рішення щодо далекобійності. Я наголошую: формат реагування Путіна на операцію в Курській області доводить, що немає жодної раціональної причини не давати нам бути справді міцними, справді далекобійними», — сказав Президент.
Як він запевнив, ситуація на Донеччині є такою, що подальше зволікання партнерів із далекобійністю де-факто стає чи не найбільш вагомою опорою російського наступального потенціалу.
Раніше АрміяInform повідомляла, що станом на 19 серпня Сили оборони України контролюють більш ніж 1250 квадратних кілометрів території ворога та 92 населених пункти.
У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.
Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.
Заступник начальника обслуги (командира екіпажу) зенітного ракетного комплексу, військовослужбовець
від 23100 до 53100 грн
Стрий
Військова частина А2847
Оператор-дешифрувальник (БПЛА)
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Коли українські офіцери вирушали до Місії ООН зі спостереження в Грузії наприкінці 1990-х років, вони навряд чи могли уявити, що…