ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Наші дронарі вдарили по гламурному окупанту та його тусовці

Новини
1 Серпня 2024, 14:57
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Відзначилися бійці батальйону безпілотних систем Strike Drone Companу 47 окремої механізованої бригади «Маґура».

Відео з’явилося 1 серпня на каналі бригади.

Спочатку наші аеророзвідники помітили, що 13 росіян заховалось у будівлі. Наш дрон-камікадзе з фугасним зарядом вибив їх з укриття і змусив перебігти у підвал.

Туди прилетів ще один фугас, і знову загарбникам довелось тікати. Цього разу росіяни вже розбіглись у різні боки.

У такий спосіб усі окупанти отримали мінімум по 2 контузії та поранення. На штурм рештки цієї групи не пішли, когось добила арта, когось наші дрони.

«Двоє з них перебігли під дерево сусідньої ділянки, де ще один наш дрон наніс їм поранення несумісне з ганебним орківським життям. Одному порвало центр прінятія рєшеній, а іншого посікло уламками й прибило деревом», — сказано в повідомленні Strike Drone Companу.

Як повідомляла АрміяInform, воїни батальйону безпілотних систем Strike Drone Companу 47 окремої механізованої бригади «Маґура» вирахували місцеперебування російських загарбників та вигнали їх із засідки.


Падав після кожної спроби злетіти: бійці 21-ї бригади врятували знесиленого лелеку
Падав після кожної спроби злетіти: бійці 21-ї бригади врятували знесиленого лелеку

Воїни 21-ї окремої механізованої бригади врятували лелеку, який заплутався в антидроновій сітці над дорогою й уже не мав сил злетіти.

Запоріжжя, Херсон та Одеса під ударами: Володимир Зеленський повідомив про нові жертви й закликав ЄС посилити санкції
Запоріжжя, Херсон та Одеса під ударами: Володимир Зеленський повідомив про нові жертви й закликав ЄС посилити санкції

росія продовжує бити по українських містах авіабомбами, ракетами та дронами. У Запоріжжі, Херсоні й на Одещині є загиблі та поранені.

$8000 за переправлення до Білорусі: на Рівненщині затримали організатора
$8000 за переправлення до Білорусі: на Рівненщині затримали організатора

Прикордонники спільно з СБУ, поліцією та прокуратурою викрили 44-річного мешканця Дніпра.

«Буссоль-С», склади та пункти управління БПЛА: Сили оборони завдали нових ударів по ворогу
«Буссоль-С», склади та пункти управління БПЛА: Сили оборони завдали нових ударів по ворогу

Сили оборони України завдали нових ударів по військових об’єктах росіян, уразивши РЛС, склади забезпечення та пункти управління БПЛА.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Оператор ПТРК (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Водій в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

RobotaUa Стрілець – санітар

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ