ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Затримано порушника, який намагався незаконно перетнути кордон у відсіку фури

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Липня 2024, 10:51
Фото - ДПСУ

На транзитній ділянці автодороги Одеса — Рені прикордонники зупинили вантажівку, в якій у багажному відсіку водій облаштував сховок, куди розмістив «клієнта» для незаконного перетинання державного кордону.

Про це повідомили 30 липня в Державній прикордонній службі України.

Зазначається, що 28-річний подорожній через інтернет-ресурси знайшов перевізника, котрий за 7 тисяч доларів США гарантував йому надійний маршрут і комфортний перетин кордону.

План подорожі зірвали. Відносно пасажира складено протокол про адмінправопорушення та скеровано справу до суду. Водієві загрожує кримінальна відповідальність.

Нагадуємо, що краще не порушувати закон, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ чи рекрутинговими центрами.

Як повідомляла АрміяInform, на Одещині прикордонники Подільського загону під час патрулювання Кучурганського водосховища виявили 31-річного вінничанина, який ховався в очереті.

Читайте нас в Telegram
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції

Для ураження цілей у Московській області використовувались українські розробки — RS-1 «Барс», FP-1 «Firepoint», БАРС-СМ «Gladiator» тощо.

Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях
Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях

Представниці Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту Іванна Дяченко та Вікторія Ус на міжнародних змаганнях з веслування здобули 4 нагороди.

Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень
Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень

За перше півріччя 2026 року органи прокуратури України спрямували понад 680 млн гривень на підтримку українських військових.

Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 46 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 14 разів — на Костянтинівському напрямку.

Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля
Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля

Бійця 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії разом із евакуаційною групою «Білий Янгол» врятували двох сиріт.

«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС
«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС

Палає технопарк «Елма» у Зеленограді, вибухає Сонячногірська наливна станція, розлітається на шматки Московський НПЗ.

ВАКАНСІЇ
Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

C/C++ Embedded developer (STM32)

від 21000 до 81000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Оператор БПЛА

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

--- ---