ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Працюєш на фсб? Сядеш надовго, а потім зможеш їздити лише у челябінськ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Липня 2024, 15:35
Диверсантів фсб затримали при спробі підірвати залізницю
Ілюстративне фото

Зливання інформації про українські підрозділи, поширення російських наративів у соцмережах, підпали автомобілів наших захисників — ці дії є не хуліганством, а серйозними кримінальними злочинами, що кваліфікуються як державна зрада.

Про це нагадало 30 липня у спеціальному зверненні оперативно-тактичне угруповання «Харків».

Останнім часом спостерігаються випадки співпраці українських громадян з ФСБ та виконання ними завдань російських кураторів.

«Навіть одне виконане завдання кураторів з ФСБ робить вас злочинцем на все життя. Довічно ви будете включені до баз даних співробітників ФСБ. Ваші куратори будуть шантажувати вас і ваших родичів, змушуючи вас до нових і нових злочинів. Це замкнене коло, з якого майже неможливо вирватися», — попередило ОТУ «Харків».

До того ж державна зрада — це не адміністративне правопорушення. Це кримінальний злочин, який не має строку давності, це злочин, за який передбачено довічне ув’язнення.

ОТУ «Харків» закликало думати про наслідки своїх вчинків, оскільки робота на фсб не тільки шкодить Україні, але й ставить під загрозу власне життя громадян та життя їхніх близьких.

«Інформація про виявлених громадян України, які співпрацюють з російськими спецслужбами, передається нашим закордонним партнерам та у бази даних Інтерполу, тому ні ви, ні ваші близькі не зможете вільно пересуватися світом.  Ви ризикуєте назавжди опинитися за ґратами, втративши можливість жити повноцінно і гідно», — зауважили в ОТУ «Харків».

Як повідомляла АрміяInform, любителі легких грошей зі Львова потрапили до рук СБУ після «тестового» від фсб.

.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Ворог планує збільшити чисельність своїх безпілотних систем до понад ста тисяч — Головнокомандувач ЗСУ
Ворог планує збільшити чисельність своїх безпілотних систем до понад ста тисяч — Головнокомандувач ЗСУ

До 1 квітня в рф запланували збільшити чисельність військ безпілотних систем до 101 тисячі військовослужбовців.

Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом
Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом

Боєць з позивним «Шеф» з батальйону «Перун» 42-ї бригади в цивільному житті керував кухнею, а тепер — екіпажем FPV.

«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО
«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО

Громадянин рф на замовлення ворога їздив по різних регіонах України та відстежував локації Сил оборони, по яких ворог готував ракетно-дронові атаки.

Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати
Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати

З початку року вже 100 тисяч військових оформили виплату через Армія+.

«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону
«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону

Розвідники підрозділу Flamberge 2-го батальйону 3-ї штурмової бригади не лише узяли полонений, але й зняли це на GoPro.

«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту
«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту

Бійці дивізіону зенітних дронів-перехоплювачів 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» влаштовують росіянам дронопад.

ВАКАНСІЇ
Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Херсон

Державна прикордонна служба України

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Покровськ

Старобільський РТЦК та СП

Оператор групи звязку та кібербезпеки

від 21000 до 25000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Молодший інспектор прикордонної служби у Білгород-Дністровський

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Механік відділення технічного обслуговування автомобільної техніки

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець-помічник гранатометника

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---