ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ВМС ЗСУ: росіяни можуть проводити в Чорному морі лише підводні «паради»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Липня 2024, 9:33
Ілюстративне фото

Ворог, найімовірніше, вже ніколи не проводитиме паради російського військового флоту в тимчасово окупованому Севастополі через велику кількість знищених одиниць.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» зазначив речник Військово-Морських Сил ЗС України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук. 

«Станом на зараз рф паради проводить лише в пункті базування новоросійськ. Це фактично єдина локація, де вони зараз знаходяться. Також вони проводять «підводні паради». Здебільшого вони застосовують зараз підводні човни в акваторії Чорного моря», — сказав Дмитро Плетенчук.

Зазначимо, що 28 липня у рф відбувся парад до дня військово-морського флоту. На цьому параді було тільки два кораблі чорноморського флоту рф — «адмірал григорович» і «меркурій». На ньому не було кораблів, про пошкодження або знищення яких протягом року заявляли Сили оборони України.

Речник також додав, що дії росіян в інших морях, де в них немає відкритих конфліктів, мало впливають на Україну.

«Наша акваторія відрізана від решти акваторій, в яких перебувають російські кораблі, у тому числі від Середземного моря. Хоча, звісно, враховувати фактори їхньої присутності в Середземному морі все одно треба», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, речник ВМС розповів, які країни допомагають українському військовому флоту.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Відбились від FPV та зачистили ворога: Генштаб показав роботу штурмовиків на Покровському напрямку

Відбились від FPV та зачистили ворога: Генштаб показав роботу штурмовиків на Покровському напрямку

Сили оборони України продовжують завдавати агресору серйозних втрат. Лише за минулу добу на Покровському напрямку знешкоджено 192 окупантів, 4 танки та 8 бронемашин.

ППО, PURL, міжнародна підтримка: Президент визначив основні пріорітети роботи дипломатів

ППО, PURL, міжнародна підтримка: Президент визначив основні пріорітети роботи дипломатів

Президент України Володимир Зеленський провів відеоконференцію з представниками всіх українських дипломатичних установ.

Міністр оборони відвідав зону відповідальності 59-ї бригади на Дніпровщині

Міністр оборони відвідав зону відповідальності 59-ї бригади на Дніпровщині

Міністр оборони Денис Шмигаль ознайомився з оперативною обстановкою в зоні відповідальності 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем в Дніпропетровській області.

Україна та Велика Британія розпочали практичну реалізацію Угоди про сторічне партнерство

Україна та Велика Британія розпочали практичну реалізацію Угоди про сторічне партнерство

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Брусило взяв участь у першому засіданні сесії стратегічного діалогу щодо сторічного партнерства України та Великої Британії, яке відбулося під співголовуванням міністра закордонних справ України Андрія Сибіги та міністерки закордонних справ Великої Британії Іветт Купер.

Окупанти атакували «Шахедами» та «Кинджалами»: у Повітряних Силах повідомили про наслідки обстрілів

Окупанти атакували «Шахедами» та «Кинджалами»: у Повітряних Силах повідомили про наслідки обстрілів

У ніч на 15 листопада противник атакував трьома аеробалістичними ракетами Х-47М2 «Кинджал» а також 135 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

ВАКАНСІЇ

Водій-кранівник (кран автомобільний)

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

Бойовий медик 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Інспектор-кінолог

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---