ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та ЄС провели новий раунд кібердіалогу: у Міноборони розповіли про домовленості

Важливі новини Новини
22 Липня 2024, 15:18
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Прапори Євросоюзу та України
Європа продовжує фінансову підтримку обороноздатності України

Україна та Європейський Союз провели у Брюсселі третій раунд кібердіалогу та домовилися про поглиблення співпраці у сфері кібербезпеки на тлі російської агресії та переговорів про вступ України до ЄС.

Про це повідомила заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко за підсумками зустрічі.

Міністерство оборони України оголосило про намір посилити партнерство з приватним сектором у сфері кібербезпеки з метою підвищення кіберстійкості.

Нова ініціатива під назвою Soft Power об’єднає провідних інженерів, розробників та програмістів з приватного сектору й університетів України та країн-партнерів для створення передових рішень для безпілотних систем.

Це співробітництво суттєво підтримає культуру інновацій у секторі оборони в довгостроковій перспективі.

«Зараз наш темп цифровізації прискорюється. Створюється та впроваджується більше систем. Більше систем, більше даних потребують захисту. Масштаб кібервійни зростає. Ми глибоко цінуємо партнерів, які активно допомагають Україні в її зусиллях з оборони, і завжди будемо вдячні тим, хто підтримує нас сьогодні. Сподіваюся, ми зможемо встановити більше можливостей для співпраці з ЄС у кіберсфері, зокрема, через ІТ-коаліцію, щоб забезпечити кращу стійкість нашої інфраструктури», — зазначила Катерина Черногоренко.

Представники ЄС підтвердили підтримку спроможності України протистояти кібератакам та порушенням роботи критичної інфраструктури.

Учасники діалогу обговорили зміни в ландшафті кіберзагроз, нові законодавчі ініціативи, зусилля з розбудови кіберстійкості та захисту, а також співпрацю для протидії зловмисній кіберактивності.

Сторони домовилися досягти конкретних результатів до проведення четвертого раунду Кібердіалогу у 2025 році.

Як повідомляла АрміяInform, українська бойова система DELTA успішно пройшла перевірку інформаційної безпеки, підтвердивши відповідність її комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) встановленим вимогам. Незалежну перевірку здійснила одна з провідних міжнародних консалтингових компаній.


Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами
Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами

У росії планують дедалі активніше наповнювати бюджет за рахунок штрафів і санкцій проти власних громадян та бізнесу.

Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів
Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів

Українські безпілотники дедалі відчутніше змінюють ситуацію на фронті та завдають ударів не лише по передовій, а й у глибокому тилу російських військ.

Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали
Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали

Вранці 14 липня окупанти скерували керовану авіацію по населеному пункту Дергачівської громади.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

WorkUa Оператор відділення автоматизації

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Стрілець-снайпер-розвідник 155 окремий батальйон ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Водій-механік танка, танкіст

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

RobotaUa Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

WorkUa Моторист-рульовий катера

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269