ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти на Кінбурні та міни: у ВМС ЗСУ розповіли про загрози для портів Миколаївщини

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Липня 2024, 8:03

Окупаційні війська продовжують загрожувати портам Миколаївської та Херсонської областей, зокрема з території окупованої Кінбурнської коси.

Про це в ефірі «Суспільне.Новини» розповів речник Військово-Морських Сил ЗС України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«На жаль, ситуація залишається незмінною. Порти Миколаєва замикаються на Дніпровсько-Бузький лиман, який відокремлює Кінбурську косу від південного узбережжя Миколаївської області. Туди вихід так само мають херсонські порти», — сказав Дмитро Плетенчук.

Він додав, що на Кінбурнській косі досі перебувають російські окупанти. Вони її використовують для вогневого ураження південної частини Миколаївщини.

«Станом на зараз вийти з цих портів не є можливим. Тому що акваторія прострілюється і до того ж існує ймовірність щодо мінної загрози. Тому що саме туди впадає Дніпро, і відповідно все, що змило в море під час знищення росіянами Каховської ГЕС, а це різноманітні міни, вони також можуть бути в акваторії», — пояснив речник ВМС ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, 19 липня росія завдала ракетного удару по Миколаєву. Внаслідоку удару загинули троє людей, зокрема дитина.

Читайте нас в Telegram
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Військовослужбовець, фельдшер

від 22000 до 23000 грн

Київ, Київська область

Навідник

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

--- ---