У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Днями у російських соцмережах завірусилось відео про колосальні втрати російських загарбників під час спроби наступу у Вовчанську. На нього оперативно звернули увагу російські «вповноважені особи», адже повідомляти росіянам справжню інформацію про надзвичайну кількість ліквідованих в Україні російських військових заборонено.
Особу автора відео з’ясувало незалежне медіа російське «Астра».
Виявилось, що відео записав колишній бойовик пвк «вагнер» Євгєній Зарубін, який нині воює у складі 138-ї мотострілецької бригади 6-ї загальновійськової армії рф. Там він тренує і водить на штурми колишніх ув’язнених, проблемних мобілізованих та новоспечених контрактників.
У відео Зарубін зі сльозами на очах розповідав, що зі штурму українських позицій у Вовчанську йому вдалося вивести живими лише 30 бійців із 46.
«Выбрались еще не все. Я тащу еще людей», — каже він на відео.
Після того, як відео набуло розголосу, на емоційного правдоруба вийшли вповноважені особи, які «запропонували» спростувати все, про що він розповів у новому відеозверненні.
«Мне предлагают обезличить все наши действия и всех моих бойоцов… И сказать, что это все было неправда. Записать видео, что это все фейк», — розповідає він.
Зарубін відмовився повністю заперечувати сказане у попередньому відео, хоча і спробував розповісти, що початкові цифри немов би змінились, бо хтось буцімто знайшовся.
Повторюючи тези російської пропаганди, він стверджує, що більшість російських військових воюють з ідейних переконань проти «хунти», однак визнає, що є помітна частка тих, хто воює проти України, роблять це винятково за гроші, а не через те, що вірять російській пропаганді.
Відеосвідчення російського окупанта цінні не лише інформацією про захмарний рівень втрат загарбників у Вовчанську. Вони також укотре доводять, що дані про кількість загиблих російських військових є чутливими до громадян рф.
Саме через це кремлівська влада усіляко приховує правдиву інформацію про ліквідованих в Україні окупантів, тиснучи на тих, хто намагається повідомляти про реальні втрати.
@armyinformcomua
Упродовж минулої доби внаслідок ворожих обстрілів Запоріжжя та населених пунктів області поранення дістали 14 людей. Російські війська завдали сотні ударів по цивільній та прифронтовій території регіону.
За минулу добу російські загарбники втратили 980 військових вбитими та пораненими, а також два танки та два засоби ППО.
Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ.
Дрони, БПЛА та інші безпілотні системи здаються надсучасними новинками. Однак насправді людство почало застосовувало такі літаючі апарати набагато раніше.
Прикордонник бригади «Форпост» Державної прикордонної служби України з позивним «Судак» протягом 82 діб безперервно утримував бойову позицію на Вовчанському напрямку. Цей період військовий називає найважчим випробуванням у своєму житті.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку до зустрічі з американською стороною, під час якої сторони опрацьовують ключові деталі майбутніх домовленостей у сфері безпеки.
від 45000 до 110000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
від 20000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…