ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Литва надала Україні нову партію військової допомоги

Новини
11 Липня 2024, 13:15
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Литва продовжує надавати військову допомогу Україні, зокрема доставила чергову партію Силам оборони.

Про це повідомило Міністерство оборони Литви.

11 липня до України були доставлені антидронові системи, патрони калібру 5,56х45 мм та розкладні ліжка.

«Підтримка України з боку Литви є довгостроковою і становить 1 млрд євро. Литва надала Україні військову допомогу на суму близько 641 млн євро», — повідомили у відомстві.

Також зазначається, що відповідь на запити України цього року Литва раніше вже передала Україні боєприпаси калібру 155 мм, бронетранспортери М577 і бронетранспортери М113.

Крім того, Сили оборони України отримали системи протидії безпілотникам, зимове спорядження та комплекти теплого одягу, боєприпаси до протитанкового гранатомета Carl Gustav, системи дистанційного підриву RISE-1, генератори та іншу допомогу.

Як повідомляла АрміяInform, Коаліція дронів для України створила спільний фонд на 45 млн євро. Нідерланди передають 20 мільйонів євро до спільного фонду Коаліції дронів для України.


Кількість жертв російського удару по Києву зросла до 13 людей
Кількість жертв російського удару по Києву зросла до 13 людей

У Києві триває розбір завалів після нічної масованої російської атаки. Станом на зараз відомо про 13 загиблих і 56 постраждалих.

Майже 3000 км від кордону: ССО уразили Омський НПЗ — найпотужніший у росії
Майже 3000 км від кордону: ССО уразили Омський НПЗ — найпотужніший у росії

Сили спеціальних операцій ЗСУ завдали рекордного за дальністю удару по найбільшому нафтопереробному заводу росії — Омському НПЗ.

Заглух байк посеред поля: 92 бригада взяла в полон російського мотоштурмовика-СЗЧшника
Заглух байк посеред поля: 92 бригада взяла в полон російського мотоштурмовика-СЗЧшника

Росіянин утік із госпіталю, але його затримали, повернули на фронт і відправили у мотоциклетний штурм, який завершився полоном.

Міноборони розповіло про терміни нарахування додаткової винагороди
Міноборони розповіло про терміни нарахування додаткової винагороди

Міністерство оборони пояснило порядок нарахування додаткової винагороди, зокрема — за роботу в тилу за червень.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Зв’язківець/Зв’язківці (на різні посади)

від 21000 до 22000 грн

Прилуки, Чернігівська область

Olx Командир відділення, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Бухгалтер

від 20000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Olx військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО