ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та США вирішують питання відкриття курсів для військових лікарів батальйонного рівня та медичних рот

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2024, 19:54

Таку можливість обговорювали на зустрічі заступника Міністра оборони Наталії Калмикової з генерал-лейтенантом армії США Мері Крюгер Ізаґірре та бригадним генералом армії США Ендрю Лендерсом.

Про це повідомила 10 липня Наталія Калмикова у своєму фейсбуці.

«Домовилися розвивати євроатлантичну взаємодію у сфері військової медицини та підготовки військовослужбовців. Піднімалися питання проведення спільних навчань та досліджень, а також обміну досвідом з американськими лікарями за найактуальнішими напрямками військової медицини», — розповіла Наталія Калмикова.

За її словами, значна увага була приділена підготовці тренерів для інструкторів з тактичної медицини з метою запуску навчальної програми CLS (курс бійця-рятувальника) в ЗСУ.

Також обговорювалася можливість відкриття курсів ATLS (розширена підтримка життя при травмі) для військових лікарів батальйонного рівня та медичних рот.

Крім того, на зустрічі було розглянуто питання продовження курсів для військових хірургічних команд ASSET та розробка спільного плану дій щодо боротьби з внутрішньолікарняними інфекціями та антибіотикорезистентністю.

«Дякую партнерам за співпрацю, підтримку та взаєморозуміння. Попереду дуже багато важливих та масштабних проєктів. Ці домовленості сприятимуть посиленню співпраці між Україною та США у сфері військової медицини, підвищенню кваліфікації українських військових медиків та покращенню медичного забезпечення Збройних сил України», — підсумувала Наталія Калмикова.

Як повідомляла АрміяInform, українська делегація відвідала один з найбільших американських військових шпиталів.

 

Читайте нас в Telegram
«Ждуни» не дочекались — прикордонники «Форпосту» знищили два дрони окупантів
«Ждуни» не дочекались — прикордонники «Форпосту» знищили два дрони окупантів

Бійці ДПСУ виявили замасковані безпілотники та знищили їх зі стрілецької зброї.

Пережила окупацію — і пішла воювати: історія прикордонниці «Флай»
Пережила окупацію — і пішла воювати: історія прикордонниці «Флай»

Лідія Рубанка з Великої Димерки на Київщині пережила окупацію разом із вагітною донькою. Після визволення селища приєдналась до ДПСУ.

Марна інвестиція у 3000 євро: на Одещині затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника
Марна інвестиція у 3000 євро: на Одещині затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника

Чоловік намагався підкупити прикордонника, щоб незаконно перетнути кордон, але був затриманий.

Розтрата 18 мільйонів на генераторах: справу командира частини та його спільників передали до суду
Розтрата 18 мільйонів на генераторах: справу командира частини та його спільників передали до суду

Організовану групу обвинувачують у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі генераторів для військових.

Від ідеї до впровадження в підрозділі: в Армія+ запустили курс із цифрової трансформації
Від ідеї до впровадження в підрозділі: в Армія+ запустили курс із цифрової трансформації

У застосунку «Армія+» стартував курс із цифрової трансформації для військових.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Лікар-хірург лікувального відділення медичної роти

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій категорії B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Водій, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---