ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Києві завершили рятувальні роботи після ракетного удару рф: у лікарнях залишаються 38 поранених

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2024, 8:07

Аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи в Києві після російського ракетного удару 8 липня завершено.

Про це повідомили в ДСНС України.

За остаточними даними, внаслідок ворожого обстрілу в столиці загинуло 33 особи, з них 5 дітей. Також 121 особа постраждала, з них 10 дітей. 11 осіб  врятовано.

«Це були трагічні, напружені та виснажливі дні. Ворог вкотре підтвердив свій статус «країни-терориста». Надзвичайні рятувальники та десятки одиниць техніки безупинно розбирали завали, намагаючись врятувати кожне життя», — йдеться в повідомленні.

У Київській міській військовій адміністрації повідомили, що станом на ранок 10 липня в лікарнях залишаються 38 потерпілих, шість з них — у важкому стані.

Крім того, в дитячих лікарнях міста перебувають 6 дітей з лікарні «Охматдит», які постраждали від російської ракети два дні тому. Загалом на стаціонарному лікуванні в інших медичних закладах Києва та області перебувають 100 маленьких пацієнтів Охматдиту.

Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки України отримала нові докази, які підтверджують, що росія ударила по дитячій лікарні «Охматдит» у Києві крилатою ракетою Х-101. Зокрема, на місці трагедії знайдено уламок двигуна крилатої ракети Х-101.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним

Пілот 130-го  батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.

Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником

В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката
За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката

У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.

«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України
«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України

«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.

Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича
Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.

Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО
Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО

Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

ВАКАНСІЇ
Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Санітар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Токар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---