Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
Сьогодні рекрутинговий центр відкрився в Броварах у приміщенні місцевого ЦНАПу. Це вже другий такий центр, що працює в Київській області. І 26-й на всій території України.
Тут жителі громади можуть отримати всю необхідну інформацію про можливість добровільно долучитися до війська: які є військові частини та вакансії, чи враховується цивільний досвід, як пройти всі щаблі — від ТЦК до бажаного підрозділу.
За словами уповноваженого Міноборони з питань рекрутингу Олексія Бежевця, рекрутери центру допомагають охочим долучитися до війська на всіх етапах рекрутингу.
«Цей зв’язок не переривається. Поки людина не потрапить у свою військову частину, є завжди можливість зателефонувати. Якщо виникли якісь непорозуміння, проблеми — хтось не сприймає ваш статус добровольця, хтось не сприймає документ (рекомендаційний лист. — Ред.), який вам видали, то є можливість це питання порушити. Ми включаємося. Щотижня складаємо списки. Комунікуємо з Генеральним штабом. Аби ці люди потрапляли у свої військові частини на свої посади», — розповів Олексій Бежевець.
Сам візит у рекрутинговий центр ні до чого не зобов’язує.
«Це про сервіс, це про допомогу, це про консультації. Прийти не в ТЦК, а в цивільне середовище до інших цивільних людей, отримати всю інформацію. Тут не перевіряють ваші документи. Наше завдання — допомогти знайти себе в армії. Тут не роздають повісток. У ЦНАПах, де розміщені рекрутингові центри, проводити мобілізаційні заходи заборонено», — підкреслив Олексій Бежевець.
Один з перших відвідувачів рекрутингового центру в Броварах — місцевий житель Микола. Ще до початку широкомасштабного вторгнення він проходив службу за контрактом в одному з підрозділів ЗСУ. Нині працює в IT-галузі. Задумується над тим, аби долучитися до війська вже за цією спеціальністю, тому прийшов дізнатися про вакансії та умови.
«Більше схиляюся до того, аби підписати контракт. Мені здається, що так більше можливостей, зокрема щодо потрапляння на бажану посаду», — розповів Микола.
Також рекрутингові центри відвідують і представники різних військових частин. Вони зацікавлені в тому, аби люди долучалися саме до них. Тому залишають рекрутерам інформацію про свої підрозділи.
За час існування рекрутингових центрів, за словами уповноваженого Міноборони з питань рекрутингу Олексія Бежевця, до них звернулося вже понад 9 тисяч громадян. Більш ніж тисяча з них перебувають на різних етапах оформлення. Сотні — вже стали військовослужбовцями.
До кінця року в Україні відкриються ще півтора десятка рекрутингових центрів. Вони мають бути в усіх регіонах.
@armyinformcomua
Наразі відмічається зростання зацікавленості у військовій освіті. Представник Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного окреслив деталі цьогорічної вступної кампанії.
Один з українських військових, які у четвер, 12 червня, повернулися з російського полону в рамках Стамбульських домовленостей, нарешті дізнався, що в нього народився син.
Україна вже четвертий день поспіль повертає з російського полону наших громадян.
У Харківській області просуванню росіян стає на заваді річка Оскіл і ворог не має можливості використовувати важку техніку.
Бійці 33 окремої механізованої бригади ЗСУ спростували російський фейк про нібито окупацію села Багатир на Донеччині.
Оперативна ситуація на Краматорському напрямку залишається складною. Російські війська щодня здійснюють спроби прорвати оборону малими групами піхоти — по 2–3 військовослужбовці.
від 20000 до 60000 грн
Коломия
Військова частина А1267
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…