ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рустем Умєров у Вашингтоні взяв участь у зустрічі з держсекретарем США: обговорили додаткові системи ППО

Новини
3 Липня 2024, 8:09
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр оборони Рустем Умєров під час робочої поїздки до Вашингтону взяв участь у зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці глави оборонного відомства.

У зустрічі взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та міністр енергетики Герман Галущенко.

Співрозмовники обговорили важливі питання, зокрема, системи протиповітряної оборони.

«Ракетний терор рф залишається серйозною загрозою для України, відтак активно працюємо над протидією. А надання додаткових систем ППО допоможе захистити наші міста та критичну інфраструктуру від російських атак, тому залишається в пріоритеті», — наголосив Рустем Умєров.

Також обговорювався майбутній Вашингтонський саміт НАТО, який відбудеться 9-11 липня.

«Це важлива подія, яка визначить подальші кроки у нашій євроатлантичній інтеграції та забезпеченні безпеки України. Вдячний Ентоні Блінкену за підтримку та конструктивний діалог», — додав Міністр оборони.

Як повідомляла АрміяInform, міністр оборони Рустем Умєров у Вашингтоні взяв участь у зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Глава оборонного відомства подякував за новий пакет допомоги на суму 2,3 мільярда доларів, який включає протитанкову зброю, перехоплювачі, боєприпаси для Patriot та інших систем протиповітряної оборони.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Оператор БПЛА (окремий батальйон сил ТрО)

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Механік БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП