ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Українські бійці створили «мавік-винищувач», який робить антидронні скиди

Відео Новини
22 Червня 2024, 21:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про цікавий винахід українських дронарів розповів в ефірі Армія TV командир екіпажу «Кара небесна» 4 БШР НГУ «Рубіж» Андрій Отченаш.

За його словами, побратим «Муха» з другого батальйону взводу БПЛА створив систему для знищення «мавіків», яка вже встигла знешкодити декілька коптерів.

«Це дуже кумендно, так як зроблено воно реально з “гівна і палок”: палка, скотч, скид, шнурки, цвяхи. Бачиш противника – намагаєшся кинути йому в пропелери і до побачення коптер», – пояснив захисник.

Відео самого винаходу та коментарі з приводу його роботи дивіться на стрімі Армія TV (з 15:34):

Раніше сьогодні АрміяInform повідомляла, що 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка опублікувала відео бойової роботи з застосуванням дронів.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
Olx військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Стрілець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Стаpший механік-водій, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Кухар

від 20000 до 22000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Інженер-радіотехнік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ