ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У День батька Головнокомандувач ЗСУ звернувся до українських дітей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Червня 2024, 15:40

Після початку широкомасштабної агресії свято День батька набуло особливого значення, бо тисячі українських татів вирушили на фронт і у ці хвилини цього святкового дня дають відсіч російським окупантам.

Про це написав Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

«Все своє доросле життя я військовослужбовець і чудово знаю, що таке військовий обов’язок і наказ, я знаю, що таке довго не бачити родину», — зазначив він.

Генерал-полковник Олександр Сирський побажав у цих складних умовах відчувати радість батьківства і зберігати чудовий дар батьківства — народжувати і виховувати у любові своїх дітей.

Головнокомандувач ЗСУ закликав українських захисників і захисниць знайдіть сьогодні час і можливість зателефонувати до свого тата.

«Подякуйте йому за ваше виховання. Знаю, що багато батьків воюють пліч-о-пліч зі своїми синами! Бережіть одне одного!» — додавав він.

Також Олександр Сирський звернувся до українськіих дітей, аби вони молилися за своїх батьків, які зараз на фронті. Зателефонували сьогодні татові — розказали йому про свою любов і подякували, що він захищає Україну.

«Окупанти з росії залишили сиротами тисячі українських дітей. Сльози українських сиріт впадуть на голови російських вбивць нашими ракетами та снарядами. Вічна пам’ять і вічна слава кожному воїну, який поклав життя за Україну!

Дорогі браття і сестри, наша боротьба за свободу і незалежність триває. Ми переможемо! Слава Україні!Героям слава!» — зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
По-королівськи, з двигуном від Rolls-Royce: у Німеччині представили зенітний танк вогневої підтримки
По-королівськи, з двигуном від Rolls-Royce: у Німеччині представили зенітний танк вогневої підтримки

Німецький виробник бронеозброєння FFG презентував нову бойову машину Condor, яка поєднує функції панцерника вогневої підтримки і зенітного танка.

Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський
Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський

Найближчими днями росія може здійснити масовану атаку на Україну.

«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі
«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі

Військовослужбовці 141 окремої механізованої бригади під час руху пікапом виявили на дорозі ворожий FPV-дрон, залишений у засідці.

Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська
Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська

Воїни Розвідувально-ударної групи 4-го батальйону бригади «Хартія» встановили державний прапор України над будівлею мерії в центрі Куп’янська.

Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня
Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у нараді з презентації результатів навчальної поїздки української делегації до Відня. Представники України вивчали досвід управління питаннями безбар’єрності на державному й муніципальному рівнях.

ВАКАНСІЇ
Радіотелефоніст (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Командир машини

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ

Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 120000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Інженер-електронщик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---