На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
Перш за все росіяни використовують тактику комбінованих ударів, використання з різних напрямків безпілотників та ракет різних типів.
Про це заявив в ефірі телемарафону Єдині новини речник Повітряних Сил Збройних Сил України майор Ілля Євлаш.
Він навів приклад цієї ночі, коли три групи «шахедів» об’єднувалися в дві, а потім припинили своє існування. Це тактика перегрупування.
«Також ми бачимо зміну напрямку руху. Наприклад крилаті ракети сьогодні долетіли до заходу країни, до Коломиї. Після цього вони розвернулися і полетіли назад в напрямку Старокостянтинова», – пояснив майор.
За його словами, такі прийоми зі зміною висот постійно відбуваються, тому кожна атака окупантів по-своєму унікальна.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 14 червня 2024 року російські окупанти завдали ракетно-авіаційного удару по Україні. У результаті протиповітряного бою у Хмельницькій, Харківській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях збито 24 повітряні цілі.
На Запорізькому напрямку, в районі Гуляйполя, тривають запеклі бої з ворогом.
Оператори безпілотних систем батальйону «Kassta» демаскували та знищили на Лиманському напрямку реактивну систему залпового вогню з КНДР.
Міністерство внутрішніх справ України та АрміяInform розпочинають спільний проєкт «Перезавантаження: віднайти себе у темряві».
Управління СБУ в Запорізькій області повідомило про підозру двом особам, які на окупованій частині регіону брали участь у злочинах проти мирних мешканців.
Стрілець, військовослужбовець ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….