ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За $15 тисяч допомагав ухилятися від служби: викрито злочинну схему

Новини
10 Червня 2024, 17:50
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Київщині під час отримання першого грошового траншу від «клієнта» затримано організатора схеми з ухиляння від мобілізації. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Національна поліція України.

«36-річний киянин за певну винагороду обіцяв чоловікам призовного віку допомогти виїхати за кордон. Маючи зв’язки в одному з медичних інститутів та військово-лікарській комісії при районному територіальному центрі комплектування на Київщини, він гарантував позитивно розв’язати питання щодо ухилення від військової служби. Вартість такої «послуги» вартувала 15 000 доларів», — йдеться в повідомленні.

Оперативники затримали фігуранта під час отримання 7 500 доларів першого траншу.

Наразі затриманому повідомлено про підозру у зловживанні впливом.

Суд обрав фігуранту запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

АрміяInform нагадує, що замість того, аби користуватися послугами сумнівних ділків, наразі можна обрати місце служби на агрегаторі вакансій у ЗСУ № 1 або звернутися до рекрутингових центрів.

«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Діловод Окр Бат сил ТрО м. Дніпро

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 Окремий Батальйон 128 Окремий Бригади ТрО м.Дніпро

WorkUa Водій механізованого взводу

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Майстер ремонту БПЛА

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Гвiздець

А7153

WorkUa Мінометник, оператор, навідник

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

WorkUa Снайпер

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП