ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Оголошено переможців конкурсу «Війна в об’єктиві»

Новини
9 Червня 2024, 16:14
Прочитаєте за: 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу «Війна в об’єктиві» у межах однойменного фестивалю документалістики.

Про це повідомили на сайті  Командування Сил територіальної оборони ЗСУ.

Журналісти з усієї України подали на конкурс 385 робіт; це – телесюжети, газетні публікації, фоторепортажі та радіоподкасти.

Шортлист фіналістів конкурсу формували організатори «Війни в об’єктиві», а самих призерів визначало журі, що складається з 17 військовослужбовців, які до великої війни були професійними журналістами. Деяким з них доводилось оцінювати роботи конкурсантів на фронті, під ворожими обстрілами.

Нагороди отримали представники медіа за найкращі журналістські роботи про національний спротив та оборону України під час широкомасштабної війни.

  • Кращий оператор: Богдан Пападін («Бутусов Плюс»);
  • Кращий відеорепортаж: Анастасія Горпінченко («Слідство.Інфо»);
  • Краще інтерв’ю: Анна Мірошниченко («5 канал»);
  • Кращий радіорепортаж/подкаст: Діана Жвінкліс («Характер.Медіа»);
  • Кращий текстовий репортаж: Віталій Побережний («Reporters.media»);
  • Кращий фоторепортаж: Валентина Поліщук («LIGA.net»);
  • Приз глядацьких симпатій: Андрій Петрук (103-тя бригада Сил ТрО ЗСУ).

Переможців конкурсу нагороджували на сцені Українського дому відомі діячі культури, журналісти та військові: керівник «ТРО Медіа» полковник Олексій Дмитрашківський, кінооператор Сергій Михальчук, актор Михайло Кукуюк, керівник радіохолдингу ТАВР Медіа Артем Бабелін, воєнні фотографи Влада і Костянтин Ліберови, стендап-комік і волонтер Василь Байдак, народна артистка України Лариса Руснак.

Як повідомляла АрміяInform, Командування Сили територіальної оборони ЗСУ («ТРО Медіа») оголошувало конкурс серед представників медіа на кращі журналістські роботи про національний спротив та оборону України «Війна в об’єктиві».


7000$ за фіктивний шлюб із жінкою з інвалідністю: у Києві затримали організаторів схеми
7000$ за фіктивний шлюб із жінкою з інвалідністю: у Києві затримали організаторів схеми

За гроші «клієнту» знайшли наречену з другою групою інвалідності. Таке одруження дозволило отримати відстрочку від служби, а головне — виїхати за кордон.

По 100 тисяч «бойових» для бухгалтерів у тилу: ДБР викрило схему безпідставного нарахування виплат
По 100 тисяч «бойових» для бухгалтерів у тилу: ДБР викрило схему безпідставного нарахування виплат

Бухгалтерів однієї з військових частин викрили у безпідставному нарахуванні виплат за нібито виконання бойових завдань на Запорізькому напрямку.

Вполювали «Град» і далекобійну САУ: прикордонники відзначилися на кількох напрямках 
Вполювали «Град» і далекобійну САУ: прикордонники відзначилися на кількох напрямках 

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» відзвітували добіркою найяскравіших уражень за тиждень.

Розбили колону бензовозів, яка їхала до Криму: стрім
Розбили колону бензовозів, яка їхала до Криму: стрім

Колону охороняли машини мобільних вогневих груп, «Птахам Мадяра» вдалося спалити два з трьох бензовозів та вантажівку прикриття, яка мала захищати колону.

ВАКАНСІЇ
Olx Авіаційний технік літаків та вертольотів

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

RobotaUa Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Olx Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

WorkUa Механік-водій

від 30000 до 60000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Розвідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна