ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Кількість боєзіткнень з початку доби на фронті збільшилась до 55-ти

Новини
9 Червня 2024, 16:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Від початку доби на фронті російсько-української війни відбулося 55 бойових зіткнень.

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.

Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. На більшості напрямків ситуація незмінна.

російський агресор збільшив кількість атак на Харківському напрямку до чотирьох за сьогодні. Бої тривають в районі Глибокого.

На Покровському напрямку наразі тривають шість боєзіткнень в районах Новоолександрівки, Карлівки, Новопокровського. Кількість штурмових дій окупантів зросла до 22.

Триває бій в районі Красногорівки на Курахівському напрямку. На цей час тут відбулося уже 6 боєзіткнень з початку доби.

«Наші війська тримають російських загарбників під вогневим контролем, виснажують сили агресора вздовж всієї лінії бойового зіткнення», — заявили в ГШ ЗСУ.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

WorkUa Бухгалтер

від 20000 до 22000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

Olx Служба у Збройних Силах України, снайпер

від 20100 до 50000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Механік водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Технік зв’язку

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ