Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
Близько 15% українських військовозобов’язаних уточнили свої облікові дані станом на 7 червня 2024 року — з моменту набуття чинності закону про мобілізацію з 18 травня 2024 року.
Про це в прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Міністерства оборони України старший лейтенант Дмитро Лазуткін.
За його словами, наразі через мобільний додаток «Резерв+» свої дані оновили 1 412 000 військовозобов’язаних.
«Цифра, яка сьогодні у нас є актуальною по «Резерву+», — 1 412 000. Це якщо бути точними. Дійсно, ці люди віддають перевагу «Резерву+», цифровому сервісу, застосунку, який є новим. Скачали його, до речі, значно більше людей. Ми очікуємо, що вони скористаються цим застосунком. Можливо, трохи пізніше», — розповів речник МОУ.
Зараз процедура оновлення даних в «Резерв+», за словами Дмитра Лазуткіна, триває буквально кілька хвилин.
«Потрібно уточнити своє місце проживання, телефон, електронну пошту. І таким чином виконати норму закону. Ще є великий потенціал у «Резерву+», — зазначив речник МОУ.
«Наразі близько 15% уточнили свої дані. Є ще можливість у великої кількості людей уточнити свої дані і таким чином виконати норму закону», — додав він.
Загалом свої дані облікові оновили — і через «Резерв+», а також у ТЦК і СП та ЦНАП — 1,6 млн військовозобов’язаних.
Зазначимо, що згідно із законом, українським військовозобов’язаним з 18 травня 2024 року надано 60 днів для оновлення/уточнення свої облікових даних.
Як повідомляла АрміяInform, у МОУ заявили, що 18 червня 2024 року в застосунку «Резерв+» з’явиться QR-код і цей додаток буде прирівняно до офіційного військово-облікового документа.
@armyinformcomua
Оператори батальйону «Сила Свободи» бригади «Рубіж» продемонстрували нову тактику боротьби з ворожими БПЛА, використовуючи звичайні «Мавіки».
Агенти Головного управління розвідки Міноборони України організували диверсію у підконтрольному рф Кенігсберзі, який росіяни називають «калінінградом».
На Хмельниччині викрили та затримали місцеву мешканку, яка працювала на країну-агресора.
На Покровському напрямку ворог постійно тисне малими групами піхоти, використовуючи мотоцикли та навіть самокати, а для «мотивації» штурмовиків російські командири, за даними перехоплень, застосовують побої та приниження.
Минулої ночі російські загарбники атакували Полтавщину, випустивши у напрямку Кременчука понад десяток ракет та близько 180 БПЛА.
Після репатріації тіл загиблих бійців Сил оборони в рамках Стамбульських домовленостей наступним етапом стане їхня ідентифікація.
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…