ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Викрито мешканця Балаклії, який зробив кар’єру на кар’єрі окупантів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Червня 2024, 17:18

Повідомлено про підозру 60-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності.

Про це повідомила 5 червня прокуратура Харківської області.

За даними слідства, мешканець Балаклії під час силового захоплення міста збройними силами рф добровільно та свідомо працевлаштувався до незаконного органу влади.

Влітку 2022 року чоловік обійняв посаду «директора коммунального предприятия «Песчаный карьер» Балаклейского территориального управления Военно-гражданской администрации Изюмского района Харьковской области».

Колаборант організовував роботу підприємства, зокрема проводив і брав участь у нарадах, укладав трудові договори зі співробітниками, погоджував табелі обліку робочого часу, штатні розклади працівників підприємства і надавав вказівки підлеглим.

Крім того, підозрюваний складав плани роботи, звіти, заявки на фінансування, а також надавав до окупаційної адміністрації службові записки на отримання палива та гуманітарної допомоги.

Правоохоронці зібрали необхідну доказову базу і викрили колаборанта. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляла АрміяInform, Україна націоналізувала майно гауляйтера Запоріжжя Балицького на понад 120 млн грн.

Читайте нас у Facebook
Мріяв бити росіян найбільшими боєприпасами: як одеський підприємець почав керувати «Вампіром»
Мріяв бити росіян найбільшими боєприпасами: як одеський підприємець почав керувати «Вампіром»

Лейтенант «Кальмар» — одеський підприємець, який змінив бізнес на пульт керування «Вампіром», щоб щоночі доставляти росіянам вибухівку найбільшого калібру.

Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування

3-я штурмова бригада контролює населені пункти Луганської області і спростовує чергові заява рф про остаточне захоплення регіону.

Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк
Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк

Реальний термін ув’язнення отримав бойовик збройних угруповань рф, якого СБУ затримала у жовтні 2025 року на Волині.

«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом
«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом

Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.

Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

ВАКАНСІЇ
Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Старший механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Гранатометник

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Понтонер, військовослужбовець

від 21500 до 121500 грн

Самбір

Офіцер (за напрямком розшукової діяльності)

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

--- ---