У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…
Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський провів засідання робочої групи з питань безпілотних систем.
Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Головнокомандувача ЗСУ.
«Вважаю однією зі своїх стратегічних задач трансформацію українського війська у високотехнологічну армію, в якій бійці будуть максимально забезпечені технологіями, що допоможе мати не лише перевагу над ворогом, але й головне — зберегти життя наших воїнів», — сказав Олександр Сирський.
У зустрічі взяли участь начальник Генштабу ЗСУ генерал-майор Анатолій Баргилевич, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та командири підрозділів.
Учасники визначили пріоритети розвитку наземних, морських та повітряних безпілотних систем і окреслили ключові задачі на всіх рівнях.
Польові командири, відомі за позивними Верес, Мадяр і Ахіллес, мають унікальний бойовий досвід застосування, постачання та налагодження безпілотних систем. Критично важливо мати спільне розуміння подальшого розвитку цих технологій та усвідомлювати виклики, які стоять перед нами.
«Ми вже бачили вражаючі результати безпілотних систем та команд, що їх застосовують, зокрема і на гарячому Харківському напрямку. Більше того, українські морські безпілотники витіснили ворога з української акваторії Чорного моря», — зазначається в повідомленні.
Сили оборони планують і надалі покращувати логістику, ланцюги постачання, роботу майстерень, організацію звʼязку, підготовку кадрів, рекрутинг здібних екіпажів у безпілотні підрозділи, дослідницьку та експериментальну роботу, усунення бюрократичних барʼєрів, зокрема, коли йдеться про списання втрачених безпілотників.
«Сили безпілотних систем — це рід військ, який в умовах нових викликів та реалій мусить постійно удосконалюватись. Планую регулярно проводити такі зустрічі. Ми будемо гнучкими, динамічними та діятимемо на випередження. Тільки так зможемо збудувати армію майбутнього», — наголосив Олександр Сирський.
Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України з початку 2024 року допустило до експлуатації вже понад 40 зразків безпілотників та понад 20 наземних роботів.
Наразі у Збройних Силах України служать понад 300 священників та богословів від 13 релігійних організацій.
У 13-ій бригаді Національної гвардії України «Хартія» розповіли, як борються із двома ключовими страхами рекрута: страхом загибелі й страхом потрапити до поганого командира підрозділу.
Десантно-штурмові війська показали ексклюзивний репортаж про те, як артилеристи-десантники зупиняють техніку противника й відбивають масовані штурми на Вугледарському напрямку.
За минулу добу зафіксовано 86 обстрілів 57 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 246 ударів.
Представник служби зв’язків з громадськістю 13-ї бригади НГУ «Хартія» Володимир Дегтярьов заявив, що зміна погоди на фронті восени вплине на хід бойових дій.
Воїни батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка продемонстрували кадри ураження декількох одиниць російських транспортних засобів.
Захищаємо світ
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…