Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Війська рф у ніч на 1 червня завдали ракетного удару по українських енергетичних об’єктах.
Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.
Атаковані енергооб’єкти у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській областях.
«Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією», — додав міністр.
Ворог вночі застосував ударні БПЛА та крилаті ракети, які запускалися з літаків Т-95МС.
Голова Запорізької ОДА Іван Федоров повідомив, що вночі росіяни масовано атакували Запоріжжя.
«Поцілили в один з обʼєктів енергетичної інфраструктури. Є руйнування. Пошкоджені і понад 20 житлових будинків та закладів соціальної сфери», — додав він.
Голова Кіровоградської ОДА Андрій Райкін також повідомив ураження обʼєкта енергетичної інфраструктури. За попередніми повідомленнями — постраждалих немає. Всі відповідні служби вже працюють.
Бійці підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії щомісяця посідають перші місця за кількістю знищеної артилерії в рейтингу «Є-балів».
До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено учасника агентурної мережі генштабу рф, яка діяла в Україні.
На Київщині та Миколаївщині співробітники СБУ та Національної поліції викрили ще 6 «ухилянтських схем».
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…