Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Підприємство Міноборони «Державний оператор тилу» (ДОТ) готується до запуску наглядової ради. Зараз відбувається відбір членів наглядової ради, а вже в червні вона почне свою роботу.
Про це повідомив директор з управління ризиками та комплаєнс Державного оператора тилу Дмитро Бігунець.
Створення незалежної наглядової ради при ДОТ було закладено ще на етапі розробки реформи закупівель МОУ як одна з ключових вимог задля забезпечення прозорості та ефективності роботи агенції.
Наглядова рада ДОТ налічуватиме п’ять членів — трьох незалежних і двох представників держави. Очолить її той, кого оберуть самі ж члени під час першого засідання.
До компетенцій наглядової ради, зокрема, належатиме:
«Державний оператор тилу — молода інституція, що з’явилася у відповідь на проблеми в системі забезпечення ЗСУ. Її реформування насамперед за принципами прозорості й максимальної ефективності — це пріоритет держави та ключове завдання ДОТ. Тож створення наглядової ради при закупівельній агенції з мільярдним річним бюджетом є спільним інтересом», — зазначив Дмитро Бігунець.
Як повідомляла АрміяInform, у Міноборони розповіли, на що витратять зекономлені завдяки ДОТ 9,8 млрд грн.
Спортсмени ЦСК ЗСУ Дмитро Степанов та Валерій Малєєв стали бронзовими призерами чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед юніорів.
Підрозділи Повітярних Сил оприлюднили кадри бойової роботи зі знищення російських балістичних ракет під час атаки на Київ.
Окупанти повідомляють про захоплення населених пунктів, в яких їх і близько немає, але можна відзвітувати перед командуванням.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…