ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

рф атакувала Україну десятками дронів та 14-ма ракетами. Як відпрацювала ППО

Новини
26 Травня 2024, 8:09
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У ніч на 26 травня 2024 року російські окупанти завдали ракетно-авіаційного удару по Україні із застосуванням 14 ракет повітряного базування та понад трьох десятків ударних БПЛА.

Про це йдеться в повідомленні Командувача Повітряних Сил генерал-лейтенанта Миколи Олещука.

російські військові застосували по Україні:

  •  2 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» із літаків МіГ-31К (пуски з повітряного простору тамбовської обл. — рф.);
  •  12 крилатих ракет Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації Ту-95 МС (район пусків саратовська обл.  — рф.);
  •  31 ударний БПЛА Shahed-131/136 (пуски — приморсько-пхтарськ, єйськ — рф, мис Чауда — Крим).

У результаті протиповітряного бою зенітні ракетні підрозділи, винищувальна авіація, засоби РЕБ Повітряних Сил та мобільні вогневі групи Сил оборони України збили 12 крилатих ракет Х-101/Х-555 та 31 ударний БПЛА Shahed-131/136.

Повітряні цілі були знищені у Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій, Хмельницькій, Кіровоградській, Вінницькій та Чернігівській областях.


Армійські спортсмени вибороли бронзу чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед юніорів
Армійські спортсмени вибороли бронзу чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед юніорів

Спортсмени ЦСК ЗСУ Дмитро Степанов та Валерій Малєєв стали бронзовими призерами чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед юніорів.

Як збивали балістику над Києвом: ППО показала кадри відбиття вчорашньої атаки
Як збивали балістику над Києвом: ППО показала кадри відбиття вчорашньої атаки

Підрозділи Повітярних Сил оприлюднили кадри бойової роботи зі знищення російських балістичних ракет під час атаки на Київ.

«Ворог все частіше застосовує тактику інформаційної окупації»: росіяни видають бажане просування за дійсне
«Ворог все частіше застосовує тактику інформаційної окупації»: росіяни видають бажане просування за дійсне

Окупанти повідомляють про захоплення населених пунктів, в яких їх і близько немає, але можна відзвітувати перед командуванням.

В Україні запускають програму медичної освіти для бойових медиків
В Україні запускають програму медичної освіти для бойових медиків

Бойові медики, які не мають профільної медичної освіти, отримали можливість здобути фахову передвищу або вищу медичну освіту.

ВАКАНСІЇ
Оператор, лінійний наглядач відділення комунікації, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Стрілець, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Снайпер

від 20500 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Бухгалтер

від 20000 до 22000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП