ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Ситуація на фронті: 114 бойових зіткнень за добу, найбільше — на Покровському напрямку

Новини
17 Травня 2024, 7:04
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Протягом минулої доби відбулося 114 бойових зіткнень, п'ять з яких ще тривають. Сили оборони продовжують виконувати завдання з відбиття широкомасштабної збройної агресії російської федерації. Вздовж лінії фронту тривають бої.

Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу ЗС України станом на 23:30 15 травня.

На Харківському напрямку відбулося 10 бойових зіткнень. Наші воїни відбили вісім атак в районах населених пунктів Липці, Стариця та Вовчанськ Харківської області. Ворог продовжує спроби прорвати оборону українських підрозділів на напрямку Шебекіно – Вовчанськ.

Ситуація в населеному пункті Вовчанськ — контрольована.

Станом на зараз з початку поточної доби втрати противника на Харківському напрямку склали 160 окупантів з числа особового складу та 21 одиницю озброєння та військової техніки.

На Куп’янському напрямку Сили оборони успішно відбили шість атак противника. В окремих районах наші війська проводять заходи з покращення тактичного положення.

Ще одне бойове зіткнення триває на напрямку Крохмальне — Берестове. Ситуація контрольована.

На Лиманському напрямку противник вісім разів безуспішно намагався прорвати оборону наших військ.

На Сіверському напрямку відбито чотири атаки противника. Триває бій на напрямку Берестове — Виїмка. В ході оборонних дій втрат позицій не допущено, ситуація контрольована.

На Краматорському напрямку відбито 13 спроб прорвати оборону наших військ.

Дві атаки ворога наші захисники відбивають на напрямках Бахмут — Кліщіївка, Опитне — Андріївка. Ситуація контрольована.

На Покровському напрямку відбулося 35 атак противника. На окремих ділянках в ході боїв внаслідок інтенсивного вогневого впливу та штурмових дій противника Сили оборони здійснили перегрупування.

Бойові дії тривають в районі населеного пункту Новоолександрівка.

На Курахівському напрямку противник здійснив 12 спроб прорвати оборону наших військ. В ході боїв втрат позицій не допущено.

На Времівському напрямку противник здійснив девʼять безуспішних спроб покращити своє тактичне положення в районах населених пунктів Південна Шахта №1, Урожайне та Старомайорське. Ситуація контрольована.

На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили девʼять атак противника на напрямку Олешківські Піски – Кринки. В ході боїв, противник успіху не мав, втрат позицій не допущено.

Загалом, ситуація на фронті контрольована Силами оборони, суттєвих змін в обстановці не відбулось.

Українські захисники роблять усе можливе для утримання оборонних рубежів та позицій, завдають окупантам відчутних втрат, нарощують ініціативу там, де це можливо.


Продавали інвалідність за $20 тисяч: у Києві та Харкові викрито схему ухилення від мобілізації
Продавали інвалідність за $20 тисяч: у Києві та Харкові викрито схему ухилення від мобілізації

Викрито групу осіб, які, за даними слідства, за 20 тисяч доларів організовували оформлення фіктивної інвалідності.

Україна та ЄС зробили перший крок до Drone Deal: Єврокомісія виділить €1 мільярд на виробництво дронів
Україна та ЄС зробили перший крок до Drone Deal: Єврокомісія виділить €1 мільярд на виробництво дронів

Президент України та Президентка Єврокомісії підписали документ, який став першим кроком до Drone Deal.

Спалили «Зємлєдєліє»: дронарі бригади Nemesis уразили систему дистанційного мінування
Спалили «Зємлєдєліє»: дронарі бригади Nemesis уразили систему дистанційного мінування

На Запорізькому напрямку бійці батальйону Asgard у складі 412 бригади Nemesis уразили рідкісну інженерну систему дистанційного мінування «Зємлєдєліє».

Кримчанина, який воював у складі російської армії і потрапив у полон, засуджено до 15 років ув’язнення
Кримчанина, який воював у складі російської армії і потрапив у полон, засуджено до 15 років ув’язнення

Прокурори Харківської облпрокуратури довели вину 57-річного мешканця Сімферополя, який перейшов на бік держави-агресора та воював проти Збройних Сил України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр

RobotaUa Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

WorkUa Оператор-топогеодезист (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Новомосковськ

Новомосковський РТЦК та СП

Olx медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

WorkUa Бойовий медик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП