У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
В Харкові російські окупанти влучили в 10-й поверх багатоквартирного житлового будинку.
Про це йдеться в повідомленні міського голови Ігоря Терехова.
«Без пожежі. Зараз здійснюється поквартирний обхід і пошук можливих постраждалих», — зазначив він.
Також ворог влучив по гаражах — приблизно 10 з них загорілися.
На місці працюють усі відповідні служби та волонтери.
У свою чергу очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що влучання було в 12-поверхівку та територію поряд. Також пошкоджено не менше 10 гаражів на території житлового будинку.
На місці працюють спеціалісти. Інформація про постраждалих не надходила. Триває поквартирний обхід.
Зберігається загроза повторних пусків! Будьте в безпечних місцях.
За попередніми даними, 9 людей постраждали. Усі — легкі, гостра реакція на стрес.
За оновленими даними, кількість постраждалих збільшилась до 15.
Серед травмованих — чоловік 28 років у важкому стані та 78-річна жінка у середньому стані. Госпіталізовані.
5 людей з гострою реакцією на стрес. Серед них двоє дітей 8 та 12 років.
Одна дитина госпіталізована з легкими травмами.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…