ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Повітряних Силах заявили про готовність до відбиття ворожих атак, незважаючи на час і напрямок

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2024, 11:32
Майор Ілля Євлаш

Речник Повітряних Сил Збройних Сил України майор Ілля Євлаш розповів про роботу протиповітряної оборони після отримання пакета допомоги від США.

Про це він повідомив під час прямого ефіру в телемарафоні «Єдині новини».

«Ефективність роботи протиповітряної оборони була продемонстрована під час останньої масованої атаки, коли ворог застосовував майже всі наявні засоби вогневого ураження повітряного нападу, зокрема, крилаті й керовані ракети, „Калібри“, яких ми доволі давно не бачили, „шахеди“ та навіть аеробалістичні ракети „Кинджал“», — зазначив Ілля Євлаш.

Також спікер наголосив, що засобів протиповітряної оборони під час таких нападів ніколи не буває достатньо, оскільки Україна поки не виготовляє таких ракет, комплексів і систем.

«Тому ми повністю покладаємося на наших партнерів. Вони знають про наші потреби, скільки у нас є та чого нам ще необхідно. Тому наразі Повітряні Сили готові до відбиття повітряного нападу противника з будь-яких напрямків і в будь-який час», — додав речник Повітряних Сил.

Як повідомляла АрміяInform, Ілля Євлаш розповів про специфіку модифікованої російської ракети Х-101.

Читайте нас у Facebook
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів

Дронарі 147-ї бригади зі складу 7 корпусу швидкого реагування ДШВ успішно полюють за групками окупантів у районі Покровська та Гришиного.

Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку
Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку

Від початку доби кількість атак агресора становить 54, Сили оборони виснажують противника вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів
Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів

На Лиманському напрямку прикордонний підрозділ «Фенікс» зірвав чергову спробу ворожого штурму з використанням бронетехніки.

Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків
Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» показали підбірку знищення ворожих піхотинців, які ставали рачки, щоб сховатися від дронів.

Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду
Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду

Десантники 2 аеромобільного батальйону 77 ОАЕМБр провели штурмові дії на одній із ділянок фронту та зайшли безпосередньо на позицію противника.

Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА
Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА

Дронарі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» виявили та уразили склад воорожих дронів на Північно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Старший бойовий медик автомобільної роти

від 23000 до 53000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Водій

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Кулеметник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

--- ---