ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Данія оголосила новий пакет гуманітарної допомоги Україні на $36 млн

Новини
7 Травня 2024, 18:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Уряд Данії надає новий пакет гуманітарної допомоги у розмірі 250 мільйонів данських крон ($36,1 млн за курсом НБУ), щоб допомогти задовольнити базові потреби найбільш постраждалих українців.

Про це йдеться у заяві на сайті Міністерство закордонних справ Данії.

Пакет передбачає надання базової екстреної допомоги, такої як їжа, медикаменти, вода та притулок для українців у найбільш постраждалих районах.

Особлива увага приділяється захисту найбільш вразливих верств населення. Сюди входять мільйони дітей, які страждають від наслідків війни та потребують безпечного середовища, соціальної активності та підтримки для продовження навчання навіть під час війни.

Пакет підтримки також сприяє зусиллям, спрямованим на запобігання, пом’якшення та реагування на особливі ризики, з якими стикаються жінки та дівчата, включаючи ризик сексуального та гендерно зумовленого насильства, а також сприяє наданню психосоціальної підтримки та охорони материнства.

«Гуманітарна ситуація в Україні надзвичайно серйозна. Мільйони українців були змушені покинути свої домівки, тисячі будинків зруйновані, лікарні піддаються бомбардуванням, а предмети першої необхідності, такі як вода, опалення та електрика, є дефіцитними ресурсами для багатьох українців», — сказав міністр з питань співробітництва у сфері розвитку та глобальної кліматичної політики Дан Йоргенсен.

Як повідомляла АрміяInform, Данія вже надала Україні 17 пакетів військової допомоги на суму понад 4 мільярди євро.

 

 


Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Діловод ЗСУ

від 24000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

WorkUa Стрілець роти охорони

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

RobotaUa Оператор БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Житомир

405 окремий стрілецький батальйон 32 ОМБр

Olx Стрілець-снайпер-розвідник 155 окремий батальйон ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ