ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рустем Умєров та Олександр Сирський зустрілися з генсеком НАТО у Києві

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Квітня 2024, 7:02

Міністр оборони Рустем Умєров, Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський разом з Президентом України Володимиром Зеленським зустрілися в Києві з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Про це Рустем Умєров повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Третій за час повномасштабної війни з росією візит генсека НАТО до нашої країни — це найкраще свідчення про високий рівень відносин між нашою державою та Альянсом», — йдеться у повідомленні.

Рустем Умєров повідомив, що на зустрічі обговорили перспективи розвитку двосторонніх відносин та продовження підтримки у війні з російським агресором.

Олександр Сирський повідомив, що зустріч відбулася у стінах Національного університету оборони.

Головнокомандувач ЗСУ нагадав, що з початку війни у 2014 році збільшено підтримку України з боку НАТО щодо розвитку спроможностей і розбудови потенціалу, а також забезпечено підготовку десятків тисяч українських військовослужбовців.

«Російська агресія істотно підриває не лише безпеку України, але і євроатлантичну та глобальну безпеку. Співпраця України з НАТО — це взаємовигідне партнерство задля встановлення безпеки у світі», — заявив він.

Як повідомляла АрміяInform, 29 квітня генсек НАТО Єнс Столтенберг прибув до Києва з неоголошеним візитом. Він наголосив на необхідності якомога швидше поставити в Україну всю обіцяну зброю та обладнання в рамках анонсованих пакетів допомоги.

Єнс Столтенберг також запросив Володимира Зеленського на саміт НАТО у Вашингтоні.

Читайте нас в Telegram
Хто може отримати медаль «За поранення» і яке пільги вона дає: пояснює Міноборони

Медаль «За поранення» вручають захисникам, які зазнали поранень у бою. Її можуть отримати, як чинні військовослужбовців, так і звільнені зі служби.

Прямий ефір: перелякані росіяни у полоні, знищили гіперзвукові ракети у Криму, бій «Скелі»
Прямий ефір: перелякані росіяни у полоні, знищили гіперзвукові ракети у Криму, бій «Скелі»

Бійці підрозділу «Стугна» ГУР МО України під час зачистки на Запорізькому напрямку захопили в полон двох окупантів.

«На межі життя та смерті»: історія бойової медикині Дарини
«На межі життя та смерті»: історія бойової медикині Дарини

Дарина служить бойовою медикинею 49-го штурмового батальйону «Карпатська Січ» і чергує на стабпунктах в Олексієво-Дружківці та Краматорську.

«Там велика сіра зона, з якої ми вибиваємо ворога»: на Гуляйпільському напрямку не знижується інтенсивність вогню
«Там велика сіра зона, з якої ми вибиваємо ворога»: на Гуляйпільському напрямку не знижується інтенсивність вогню

На Півдні ворог штурмує українські позиції, проводячи в день 30-35 бойових зіткнень. Сили оборони України блокують атаки і знищують інфільтраційні групи.

У Хорватії стартував 22-й міжнародний симпозіум з протимінної діяльності Mine Action 2026
У Хорватії стартував 22-й міжнародний симпозіум з протимінної діяльності Mine Action 2026

У місті Спліт, Республіка Хорватія, стартував 22-й міжнародний симпозіум з протимінної діяльності Mine Action 2026.

«Це наші герої»: командувач НГУ розповів про нові підрозділи та підготовку гвардійців
«Це наші герої»: командувач НГУ розповів про нові підрозділи та підготовку гвардійців

Командувач Національної гвардії України Олександр Півненко розповів, як відбувається формування нових полків та обмін досвідом.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги, артилерист

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Стрілець

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Електрик

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Сапер (військова служба за контрактом)

від 25000 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

--- ---