ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Посол США підтвердила поставки в Україну ракет ATACMS великої дальності

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Квітня 2024, 10:33

Сполучені Штати Америки поставили Україні ракети далекого радіуса дії ATACMS протягом останніх тижнів.

Про це написала посол США Бріджит Брінк у Twitter.

«Цього місяця Сполучені Штати надали Україні ракети ATACMS далекого радіуса дії за дорученням Президента США Джо Байдена. Це ще один сигнал, що наша відданість справі захисту України є непохитною», — наголосила вона.

22 квітня Володимир Зеленський після розмови з Джо Байденом заявив, що в домовленостях про ATACMS для України «всі крапки розставлені».

Як повідомляла АрміяInform, увечері 24 квітня Сполучені Штати оголосили новий пакет військової допомоги Україні на суму 1 мільярд доларів. До нього увійшли ракети, артилерійські снаряди та БМП Bradley. Також учора Президент США підписав закон про допомогу Україні на $61 млрд.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Обмін триває» — Рустем Умєров опублікував відео зустрічі 307 українських полонених

«Обмін триває» — Рустем Умєров опублікував відео зустрічі 307 українських полонених

Міністр оборони України Рустем Умєров поділився відео зустрічі наших захисників, які у суботу, 24 травня, повернулися додому в рамках другого етапу обміну з рф у форматі 1000 на 1000.

Херсонщина під обстрілами: є загиблі, 11 поранених, пошкоджено дитсадки та лікарню

Херсонщина під обстрілами: є загиблі, 11 поранених, пошкоджено дитсадки та лікарню

Протягом доби від ворожих обстрілів потерпали Херсон, Антонівка, Придніпровське, Садове, Білозерка, Комишани, Розлив, Берислав, Осокорівка, Качкарівка, Гаврилівка, Монастирське, Михайлівка. Унаслідок російської агресії двоє людей загинули та 11 дістали поранення.

Другий етап обміну — Координаційний штаб поділився деталями щодо звільнення українських полонених

Другий етап обміну — Координаційний штаб поділився деталями щодо звільнення українських полонених

Серед 307 українців, які у суботу, 24 травня, повернулись додому в рамках другого етапу обміну з рф у форматі 1000 на 1000, захисники, які воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках.

307 захисників повернулись з російського полону

307 захисників повернулись з російського полону

24 травня з російського полону повернулися ще 307 українських захисників, яких було захоплено російськими окупантами.

Наслідки обстрілів на Донеччині: четверо загиблих, є поранені, зруйновано 53 будинки

Наслідки обстрілів на Донеччині: четверо загиблих, є поранені, зруйновано 53 будинки

На Донеччині за добу внаслідок російських обстрілів чотири людини загинули, вісім осіб дістали поранення. Влучання зафіксовані у 15 населених пунктах. Руйнувань зазнали 100 цивільних об’єктів, з них 53 житлових будинки.

Цьогоріч Україна очікує від партнерів €500 млн для українських розробників БПЛА

Цьогоріч Україна очікує від партнерів €500 млн для українських розробників БПЛА

Міністерство оборони України наразі працює над іншими моделями підтримки української оборонної промисловості.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-зенітник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Психолог

від 25000 до 30000 грн

Вся Україна

Військова частина 3061 НГУ

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Богодухів, Харківська область

Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

Оператор, лінійний наглядач відділення комунікацій, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---