ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Конгресі підтримали конфіскацію заморожених активів рф у США для України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Квітня 2024, 20:40

У суботу, 20 квітня, Палата представників США прийняла законопроєкт про використання заморожених активів рф для допомоги Україні

Законопроєкт № 8038 про передачу заморожених активів росії Україні набрав 385 голосів «За» і 34 — «Проти».

Тепер рішення має ухвалити Сенат США.

Україна в рамках процедури може отримати приблизно $8 мільярдів заморожених російських активів.

В частині, що стосується України, законопроєкт передбачає можливість конфіскації суверенних активів рф на користь України.

Зокрема, президенту США надаються повноваження застосувати процедуру конфіскації суверенних активів з подальшою передачею відповідних коштів до спеціальних фондів – Compensation Fund, Ukraine Support Fund.

При цьому, президент може узгоджувати алгоритм передачі Україні конфіскованих російських активів з державами Групи семи, ЄС, Австралією та іншими партнерами США.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог завдав ракетного удару по Черкащині

Ворог завдав ракетного удару по Черкащині

Удень 3 січня ворог завдав ракетного удару по Золотоніському району Черкаської області, є постраждалі.

Володимир Зеленський подякував Денису Шмигалю за роботу на посаді Міністра оборони

Володимир Зеленський подякував Денису Шмигалю за роботу на посаді Міністра оборони

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Денисом Шмигалем, під час якої обговорили забезпечення системної роботи в ключових секторах держави, зокрема в енергетиці, з урахуванням безпекових викликів і наслідків російських ударів.

Президент та Кір Стармер обговорили дипломатичну роботу і використання заморожених коштів «Челсі»

Президент та Кір Стармер обговорили дипломатичну роботу і використання заморожених коштів «Челсі»

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

НРК, підземні стабпункти та покращення аптечок: Головком провів нараду з питань розвитку медичної служби.

НРК, підземні стабпункти та покращення аптечок: Головком провів нараду з питань розвитку медичної служби.

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський провів нараду у форматі відеоконференцзв’язку з питань розвитку медичної служби.

Місця для позначок уже не вистачає: ЗРК «Raven» знищив 108 повітряних цілей

Місця для позначок уже не вистачає: ЗРК «Raven» знищив 108 повітряних цілей

На рахунку екіпажу ЗРК «Raven» зенітного ракетного полку імені Українських Січових Стрільців повітряного командування «Захід» — 108 знищених ударних і розвідувальних дронів та крилатих ракет противника.

«Мурчик» врятував котика: боєць бригади «Помста» забрав тваринку з розбомбленого міста

«Мурчик» врятував котика: боєць бригади «Помста» забрав тваринку з розбомбленого міста

Серед зруйнованих вулиць прикордонники бригади «Помста» врятували маленького чорно-білого котика.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Конотоп

Старобільський РТЦК та СП

Помічник начальника станції радіоперешкод

від 23000 до 121000 грн

Одеса, Одеська область

Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---