За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Вранці 19 квітня всі українці зраділи новині про перше знищення російського бомбардувальника Ту-22М3 зенітно-ракетними підрозділами Повітряних Сил ЗСУ та Головним управлінням розвідки МОУ.
Саме цей бомбардувальник є носієм ракет типу Х-22, якими країна 404 постійно обстрілює Україну.
Традиційно, АрміяInform дізналася, як на болотах відреагували на ліквідацію «такого больше не дєлают» бомбардувальника Ту-22М3.
Спершу російські телеграм-канали писали, що «абманние дєйствія противника ввели в заблуждєніє наше ПеВеО». До речі, самі росіянці підкреслили, що не відчувають безпеки в повітрі, адже випадки збиття «приобрєтают системний характер».
Диванні експерти в коментарях під цим дописом почали обговорювати, як вийшло так, що «шило отправілі в воздух» і навіщо було стільки «модіфіцировать, модіфіцировать, а екіпаж страдаєт».
Пізніше, за традиціями «вєлікава народа», коментатори почали називати свої літаки «сплошним недостатком, в котором сидит старикашка, в пропуканних трусишках». Деякі болотяни одразу висміяли своє військове керівництво та уявили, як екіпаж Ту-22М3 «п***лись, когда решали, кто останется в самолете».
Раніше АрміяInform повідомляла, що Повітряні Сили ЗСУ підтвердили знищення Ту-22М3, а також ракет та дронів.
@armyinformcomua
У 92 штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка чекають на контрактників 18-24, готових служити у цьому славетному підрозділі ЗСУ.
Намагання російських окупантів сховати свій танк у виритому «копанірі» виявилися марними. Пильне око аеророзвідки 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького виявило замасковану ціль, а скоординована атака FPV-дронів перетворила ворожу схованку на пекельну пастку.
Він молодий, але має бойовий досвід ще з часів АТО. Він свідомо проміняв потенційно спокійнішу цивільну професію судомеханіка на службу в елітному 3 окремому полку СпП імені князя Святослава Хороброго. Оператор Сил спеціальних операцій на позивний «Дум» ділиться своїми думками про війну, яка для нього є «класною» та адреналіновою роботою, про лідерство під вогнем, абсолютну довіру між побратимами та відповідальність тих, хто в тилу.
Підрозділ військовослужбовця на позивний «Боксер» із 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес» за допомогою дронів захопив у полон окупанта.
Проєкт Міністерства оборони України «Контракт 18-24» розширюється, і тиждень тому було збільшено перелік штатних посад рядового складу, за якими укладається контракт про проходження військової служби.
На столі в бліндажі — паска та крашанки, у слухавках — вітання від рідних «Христос Воскрес!», а за стінами укриття — невщухаючі звуки ворожої артилерії. Так зустріли Великдень бійці розрахунку гаубиці Д-30 бригади Національної гвардії «Спартан» на Покровському напрямку. Оголошене окупантами так зване «перемир’я» для них одразу було порожнім звуком, і ніч лише підтвердила їхній скепсис.
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…