ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Очільники Міноборони США та Норвегії обговорили ситуацію в Україні

Новини
19 Квітня 2024, 8:10
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Secretary of Defense Lloyd Austin, right, talks with Norway's Minister of Defense Bjorn Arild Gram, left, as he welcomes him to the Pentagon on Thursday, April 18, 2024 in Washington. (AP Photo/Kevin Wolf)

Міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам відвідав Пентагон та зустрівся з міністром оборони США Ллойдом Остіном. Серед тем обговорення була війна в Україні.

Про це йдеться на сайті Пентагону.

Вказується, що під час зустрічі Бйорн Арільд Грам розповів про нещодавно представлений довгостроковий план Норвегії розвитку оборонного сектору в умовах, «коли путін продовжує свою нещадну війну проти України».

Міністр оборони Норвегії назвав партнерство зі США стратегічним і таким, що виходить за межі оборонної співпраці.

«Жорстоке широкомасштабне вторгнення росії в Україну фундаментально порушило архітектуру європейської безпеки. Ситуація в Україні є серйозною, і я хотів би висловити глибоку вдячність Сполученим Штатам і вам, Ллойд, за ваше лідерство у підтримці України. Продовження лідерства США має вирішальне значення. Північна Європа активізувалась і має зробити ще більше, і ми це зробимо», — наголосив Бйорн Арільд Грам. Міністр оборони США Ллойд Остін підкреслив, що зв’язок між країнами особливо важливий сьогодні, коли путін продовжує свою нещадну війну проти України. Глава Пентагону подякував норвезькому колезі за довгострокову допомогу Україні.

«Ми вітаємо вас за те, що разом зі Сполученим Королівством очолили коаліцію контактної групи з питань морського потенціалу. Ви також надали значну підтримку як Коаліції можливостей ВПС, так і Коаліціям інтегрованих можливостей протиповітряної та протиракетної оборони», — сказав глава Пентагону.

Також Ллойд Остін привітав Норвегію за план виконати зобов’язання НАТО щодо витрачання щонайменше двох відсотків ВВП на оборону протягом цього календарного року.

Як повідомляла АрміяInform, глави Міноборони США та Німеччини обговорили підтримку України.


«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику
«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику

Через активну роботу наших пілотів ворожі штурмовики на Лиманському напрямку змушені забезпечувати власну логістику пішки чи «молніямі».

Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ
Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ

Попри постійні російські обстріли Одещини, екіпажі катерів ВМС ЗСУ успішно провели рятувальну операцію.

Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті було зафіксовано 276 бойових зіткнень, у тому числі 43 на Покровському напрямку та 31 на Гуляйпільському.

Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога
Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога

За минулу добу російська армія втратила 1420 одиниць особового складу, літак та 85 артилерійських систем.

ВАКАНСІЇ
Olx Стаpший навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Командир відділення управління

від 23000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Olx Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

WorkUa Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Інженер дронів DJI у Миколаїв

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

123 ОБрТрО

ПУБЛІКАЦІЇ