Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…
Основою для реалізації гендерної політики у Збройних Силах України є використання західного досвіду та співпраця з країнами НАТО.
Про це заявила заступник Міністра оборони України Наталія Калмикова на зустрічі з керівником канадського урядового проєкту PROTECT2 Марісою Кемпер.
«Україна зробила суттєві кроки для реалізації принципів гендерної рівності в армії. Ми впроваджуємо нові правила щодо використання гендерно чутливої мови, працюємо над створенням умов для реалізації жінок у війську, зокрема, на керівних та бойових посадах. Ми й надалі будемо використовувати найкращий західний досвід для реалізації гендерної політики у війську», — зазначила вона.
Під час зустрічі сторони також обговорили питання обміну практичного досвіду між країнами НАТО та Україною, реалізації спільних проєктів, а також фахової експертизи політики людського капіталу.
«У Канаді активно впроваджуються стратегії кар’єрного зростання молодих лідерів у збройних силах. Подібний підхід міг би бути дуже корисним і для України. Ми готові надати експертну підтримку за цим напрямом», — зазначила Маріса Кемпер.
Учасники зустрічі також обговорили напрацювання інструментів щодо гендерної інтеграції у Збройних Силах України, включно з тренінгами з гендерної рівності для всіх військовослужбовців.
У Міноборони додали, що програма PROTECT2 вже провела навчання для 200 гендерних радників сектору оборони та активно працює над інтеграцією гендерної рівності в стратегічні документи оборонного сектору.
Як повідомляла АрміяInform, Міноборони впроваджує гендерно чутливу мову у війську.
@armyinformcomua
Коптер 110-ї ОМБр залетів в тил до окупантів та розбавив їх рутину скидом боєприпасу прямо під під'їзд.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої поінформував його про поточну ситуацію в Україні та дипломатичні зусилля.
Оператори безпілотних систем 63 окремої механізованої бригади продовжують доповнювати осінні пейзажі тілами російських окупантів.
Наземні роботизовані комплекси (НРК) підрозділу «Робокопів» 91-го окремого батальйону за 11 бойових місій пройшли 145 кілометрів і доставили на позиції 3 470 кг вантажів — переважно боєприпаси.
Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрів у Києві Спікера Сейму Литви Юозаса Олєкаса, подякувавши «дружньому литовському народові» за підтримку та назвавши Литву «одним із найближчих союзників України».
Водій медичної роти 41-ї окремої механізованої бригади, боєць з позивним «Барон», збив ворожий ударний безпілотник зі стрілецької зброї, коли дрон заходив на атаку на їхній автомобіль, у якому перебував екіпаж.
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…