У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
У приціл сталевих прикордонників потрапили дві російські гармати, бліндаж та жива сила ворога.
Про це інформує Державна прикордонна служба України.
«На Харківщині бійці бригади Гвардії наступу „Сталевий Кордон“ за добу ефективної роботи з FPV-дронів знищили дві ворожі протитанкові гармати МТ-12 „Рапіра“, бліндаж росіян та нанесли важкі поранення двом окупантам», — йдеться в повідомленні.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони на сході утилізували 746 окупантів, 8 танків та майже 500 БПЛА.
Нагадаємо, в брянській області знищили РЛС за $100 млн, яка допомагала скидати КАБи на Україну.
Механік-радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 54000 грн
Степанівка, Сумська область
Військовослужбовець
від 44650 до 120100 грн
Миколаїв
Відділ рекрутингу та комплектування Інгульського РТЦК та СП
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…