В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…
Представники Міноборони, ЗС України, інших Сил оборони у взаємодії з офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної погодили склад групи з реалізації проєкту зі створення JATEC і готують дорожню карту його запуску.
Про це інформує Міністерство оборони України.
«Проєкт JATEC є надзвичайно важливим елементом інтеграції України в НАТО. Він дозволить уніфікувати наші підходи, зокрема, в аналітичній діяльності з метою посилення ефективності нашої спільної роботи», — сказав заступник Міністра оборони Станіслав Гайдер.
Рішення про старт JATEC (NATO-Ukraine Joint Analysis, Training and Education Centre) було ухвалене у лютому цього року за результатами засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони.
Центр стане першою спільною інституцією в історії відносин України та Альянсу.
Метою Спільного центру Україна-НАТО є розбудова спроможностей Сил оборони України, аналіз досвіду російсько-української війни, досягнення взаємосумісності між Україною та НАТО, сприяння інституційному розвитку.
Представники Сил оборони України та НАТО вже провели перше організаційне засідання інституції в березні у Польщі.
Серед короткострокових планів роботи JATEC розглядається створення спільних з НАТО дорожніх карт до Вашингтонського саміту (липень 2024 року) та організація заходів для запуску практичної діяльності Центру.
Як повідомляла АрміяInform, нещодавно у Польщі почала працювати команда із запуску першої в історії спільної інституції України та НАТО.
@armyinformcomua
Пілотний проєкт Першого окремого медичного батальйону, створеного для системної евакуації та порятунку поранених на передовій, активно розвивається та вже демонструє високі результати.
На Запорізькому напрямку фіксують активні дії противника. Прикриваючись деревами і кущами вперед йдуть піхотні підрозділи.
Російська армія продовжує завдавати ударів по Нікопольському району. Протягом минулої доби під ворожим вогнем опинилися райцентр і Покровська громада. Агресор застосовував FPV-дрони та артилерію.
Упродовж доби окупанти завдали 360 ударів по семи населених пунктах Запорізької області.
Україна, яка з 2014 року перебуває в стані збройного конфлікту з росією, стикається з численними викликами, пов’язаними із забезпеченням обороноздатності та укомплектуванням Збройних Сил.
У ніч на 24 червня під час чергової повітряної атаки російських окупантів Сили оборони України продовжили ефективно нищити повітряні та морські загрози.
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…