Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
Наразі документ вже готується Міністерством оборони України, а також представниками Генерального штабу ЗСУ, і вже є певні напрацювання.
Про це в етері телемарафону «Єдині новини» розповів речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.
«Протягом найближчих місяців з’явиться версія, яка потім потрапить до парламенту. Вже є певні напрацювання, адже в законопроєкті про мобілізацію, в тій версії, яка пройшла перше читання, вже були прописані деякі норми», — розповів речник Міноборони.
За словами Дмитра Лазуткіна, офіційними джерелами раніше озвучувався строк підготовки законопроєкту — до 8 місяців. Але після дискусій це прибрали. Він висловив сподівання, що законопроєкт розроблять швидше.
«Зрозуміло, що людям, які зараз знаходяться на лінії бойового зіткнення, треба давати перепочинок. Водночас, аби замінити людей, які вже мають бойовий досвід, треба зважати на багато різних моментів. Зокрема, їх треба замінити підготовленими бійцями. Тому пріоритет та акцент саме зараз було зроблено на закон про мобілізацію. Для того, щоб покращити облік військовозобов’язаних, аби країна зрозуміла скільки здорових та мотивованих людей є зараз, і які у них військово-облікові спеціальності», — наголосив Дмитро Лазуткін.
Як повідомляла АрміяInform, 11 квітня 2024 року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про мобілізацію. Норму про демобілізацію з документа вилучили за кілька днів до голосування. Але додалися інші норми, які стосуються чинних військовослужбовців.
@armyinformcomua
Минулої доби українські війська завдали ударів по 12 районах зосередження особового складу російських окупаційних сил.
Російські загарбники тероризують Нікопольщину ударами FPV-дронів та важкої артилерії.
Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками було зафіксовано 171 бойове зіткнення, з них 53 з яких — на Покровському напрямку.
У ніч на неділю, 22 червня, російські війська завдали авіаударів по Краматорську та Слов’янську.
Станом на 06.00 22 червня в Чорному морі немає жодного російського військового судна.
Втрати російських загарбників за минулу добу склали 1100 військових та 331 одиниця різної техніки.
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…