Невдовзі після оприлюднення короткого повідомлення про цю успішну операцію Командування Повітряних Сил ЗСУ опублікувало також відео об’єктивного контролю, на якому зафіксовано палаючий Су-35 на землі. Жодних подробиць…
Оборонна компанія FNSS з Туреччини представила на оборонний ринок свою чергову новинку в галузі бронетехніки — колісну машину PARS III з удосконаленою телекерованою баштою TEBER-35 UKK.
Як заявили експерти з оборонної секції порталу Building-TECH, ця нова система розроблена на знаній у профільному середовищі платформі PARS (з турецької — анатолійський «леопард») для задоволення потреб сучасних військових операцій, поєднуючи передові технології підвищення точності та універсальності, повідомляє АрміяInform.
Особливістю запропонованої новації є те, що башта TEBER-35 UKK призначена для інтеграції як у колісну, так і в гусеничну бронетехніку. Вона оснащена автоматичною гарматою середнього калібру та вдосконаленою системою виявлення цілей та управління вогнем.
Ця турельна система, керована дистанційно навідником і командиром через консолі управління всередині машини, забезпечує безперебійні можливості керування та контролю навіть у складних бойових умовах.
TEBER-35 UKK забезпечує ефективну роботу в різних умовах завдяки новітнім технологіям у галузі рухової установки, управління вогнем, живучості та вогневої потужності. Його електрична система приводу гарматної башти та двовісна стабілізація гарантують високу точність навіть під час руху.
TEBER-35 UKK оснащена 40-мм автоматичною гарматою Мк44 з максимальною скорострільністю 200 пострілів за хвилину та боєзапасом у ті самі 200 набоїв. Крім того, башта може бути оснащена 50-мм автоматичною гарматою Bushmaster III. Різні типи боєприпасів, такі як фугасні, протитанкові або програмовані набої повітряного вибуху, забезпечують універсальність при ефективному ураженні різних цілей.
Доповненням до основного озброєння є спарений кулемет, доступний або у конфігурації 7,62-мм кулемета з електричним приводом, або у конфігурації 7,62-мм газового кулемета. Гармата з електроприводом забезпечує переваги в надійності та безпеці, дозволяючи вести безперервний вогонь без втручання екіпажу та знижуючи викиди порохових газів.
Слід нагадати, що, як повідомляла АрміяInform, у лютому цього року турецький гігант FNSS на виставці оборонної продукції World Defense Show у Саудівській Аравії вперше представив свій бронетранспортер п’ятого покоління PARS ALPHA 8х8.
Бойова колісна машина PARS III з удосконаленою телекерованою баштою TEBER-35 UKK. Відео: Defensehere
@armyinformcomua
Бійці 33 окремої механізованої бригади ЗСУ спростували російський фейк про нібито окупацію села Багатир на Донеччині.
Оперативна ситуація на Краматорському напрямку залишається складною. Російські війська щодня здійснюють спроби прорвати оборону малими групами піхоти — по 2–3 військовослужбовці.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про черговий етап повернення українських захисників із російського полону.
Українська оборонна промисловість продовжує давати асиметричну відповідь ворогу. Новий ударно-розвідувальний комплекс Bulava, розроблений компанією DeViro в межах кластеру оборонних інновацій Brave1, уже виконує бойові завдання на фронті. Його ефективність перевищує можливості російського БПЛА «Ланцет» за ключовими характеристиками.
Президент України Володимир Зеленський наполягає, що змусити кремлівський режим відмовитися від військової агресії без достатнього тиску неможливо.
Кабінет Міністрів України на засіданні 11 червня затвердив постанову про реалізацію експериментального проєкту щодо створення груп протиповітряного захисту (ГПЗ), які формуватимуться з-поміж учасників добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).
від 50000 до 130000 грн
Кривий Ріг
Криворізький РТЦК та СП
Невдовзі після оприлюднення короткого повідомлення про цю успішну операцію Командування Повітряних Сил ЗСУ опублікувало також відео об’єктивного контролю, на якому зафіксовано палаючий Су-35 на землі. Жодних подробиць…