ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

МОУ запускає платформу для військових щодо спрощення подачі документів

Важливі новини Новини
10 Квітня 2024, 8:33
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України запускають онлайн платформу, розроблену для військових щодо полегшення процесу подання рапортів, заяв та інших офіційних документів.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Проєкт «Військовий асистент» буде реалізований на основі вже існуючого вебсайту «Турбота про військовослужбовця», призначеного для оптимізації документообігу у Збройних Силах України.

«Наша мета — зробити процес подання документів максимально простим та ефективним. Ми уважно вивчили всі поточні виклики, з якими стикаються військовослужбовці при оформленні документів, і, на основі цього аналізу, розробили низку технологічних рішень, які будуть впроваджені найближчим часом, — розповів заступник Міністра оборони України  Станіслав Гайдер.

На платформі доступно понад 80 стандартизованих шаблонів документів у форматах DOC, DOCX та PDF, що охоплюють широкий спектр вимог: від отримання відпустки до звільнення зі служби.

Шаблони рапортів розроблені так, щоб мінімізувати ймовірність повернення документів на доопрацювання та забезпечити військовослужбовцям можливість ефективного захисту своїх прав.

«Ресурс адаптовано для використання з будь-яких електронних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети, а з часом планується його подальше розширення та оновлення, згідно з потребами військовослужбовців», — додали у відомстві.


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
Olx .Net engineer, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

RobotaUa Фельдшер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

RobotaUa Опеpатоp-топогеодезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

WorkUa Командир відділення

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

RobotaUa Бухгалтер

Миколаїв

38 Окрема Бригада Морської Піхоти