ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Укренерго» оголошує про старт програми з навчання й працевлаштування для ветеранів та їхніх родин

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2024, 12:43

«Укренерго» починає нову комплексну програму з навчання та працевлаштування ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей «Разом».

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Програма дасть можливість освоїти нову професію «з нуля» та стати професійними електромонтерами/електромонтерками з обслуговування підстанцій», — заявили у відомстві.

Заявки на навчання приймаються до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору — до 1 травня. Початок навчання вже у травні.

Ця програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, але бачать свої перспективи саме у цій галузі.

«В першу чергу “Укренерго” запрошує до співпраці мешканців невеликих міст та сіл. Після завершення курсу, його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб приступити до нової, дійсно цікавої роботи.Наголошуємо, що до навчання крім ветеранів та ветеранок, запрошуються і члени родин військовослужбовців.», — акцентують у відомстві.

Більше деталей програми та анкета учасника на офіційному сайті Компанії за посиланням.

Як повідомляла АрміяInform, ветерани та члени їхніх сімей з інвалідністю можуть пройти безкоштовне навчання в автошколах.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Рустем Умєров: Британія фінансуватиме закупівлю українських дронів

Рустем Умєров: Британія фінансуватиме закупівлю українських дронів

Україна та Велика Британія запускають нову ініціативу зі спільного виробництва дронів. Такої домовленості досягли Президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Кір Стармер.

«Воно дешеве, його багато, воно дерев’яне»: на Торецькому напрямку масово використовують дрони будь-якого типу

«Воно дешеве, його багато, воно дерев’яне»: на Торецькому напрямку масово використовують дрони будь-якого типу

На Торецькому напрямку, в зоні відповідальності 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, продовжуються масові атаки дронів. Окупанти за будь-яку ціну хочуть порушити логістику Сил оборони.

Медицина під вогнем: ЗСУ створили унікальний батальйон із ротою дронів-евакуаторів

Медицина під вогнем: ЗСУ створили унікальний батальйон із ротою дронів-евакуаторів

Пілотний проєкт Першого окремого медичного батальйону, створеного для системної евакуації та порятунку поранених на передовій, активно розвивається та вже демонструє високі результати.

«Розпустилася „зеленка“, противник знахабнів» — на Запорізькому напрямку окупанти «лізуть з усіх щілин»

«Розпустилася „зеленка“, противник знахабнів» — на Запорізькому напрямку окупанти «лізуть з усіх щілин»

На Запорізькому напрямку фіксують активні дії противника. Прикриваючись деревами і кущами вперед йдуть піхотні підрозділи.

Дніпровщина під артобстрілами: є поранені та руйнування

Дніпровщина під артобстрілами: є поранені та руйнування

Російська армія продовжує завдавати ударів по Нікопольському району. Протягом минулої доби під ворожим вогнем опинилися райцентр і Покровська громада. Агресор застосовував FPV-дрони та артилерію.

Сім населених пунктів Запоріжжя здригнулися від 360 російських ударів

Сім населених пунктів Запоріжжя здригнулися від 360 російських ударів

Упродовж доби окупанти завдали 360 ударів по семи населених пунктах Запорізької області.

ВАКАНСІЇ

Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Фельдшер медичного пункту, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Навідник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Водій-електрик

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---