ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На фронті помітили російський «танк-черепаху»: у Силах оборони розповіли подробиці

Новини
9 Квітня 2024, 17:21
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Військові рф модифікують свої танки, щоб захистити їх від українських дронів під час штурмових дій.

Відео з одним із таких танків опублікувало ОСУВ «Хортиця».

На кадрах можна побачити спробу ворожого штурму українських позицій поблизу населеного пункту Красногорівка на Донеччині.

У штурмі бере участь колона з чотирьох бронемашин, яку очолює незвичний танк, ймовірно, обшитий додатковою бронею, яка покриває всю машину і виступає вздовж гармати танка. При цьому гармата не має можливості обертатися.

Колона рухається вдень по відкритій місцевості під обстрілами й за деякий час розвертається та повертається на свої позиції. Ймовірно, бронетехніка мала довезти на штурм піхоту.

росіяни вже мали невдалі спроби захистити свої танки від Javelin та ударів дронів за допомогою наварених над танком решіток — «мангалів», і зараз пробують нові варіанти модернізації у стилі черепахи або броненосця.

Як зазначив у коментарі АрміяInform речник ОСУВ «Хортиця» підполковник Назар Волошин, під цю броню росіяни намагаються напхати засоби РЕБ. Також це «укріплення» слугує захистом від FPV-дронів.

«Доволі сумнівно, чи буде ця додаткова броня працювати, адже вона блокує поворот башти та — через свою очевидну вагу та розмір — серйозно перешкоджає рухливості танка», — зазначив він.

Також доволі цікавим залишається питання, як екіпаж буде покидати цей танк, коли наш снаряд влучить в нього. Адже ця конструкція, фактично, рухома труна.

Крім того, українські оператори FPV-дронів вправно маневрують своїми безпілотниками й можуть спрямувати їх під верхню кромку дахоподібної броні.

Раніше АрміяInform розповідала, як після відбиття ворожого штурму поблизу населеного пункту Терни Донецької області вдалося підбити і надалі евакуювати російський танк з незвичною системою РЕБ.


Наймолодший — 2000 року народження, найстаршому — 59 років: Коордштаб про звільнених із російського полону воїнів
Наймолодший — 2000 року народження, найстаршому — 59 років: Коордштаб про звільнених із російського полону воїнів

Більшість українських військових, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, мають поранення та тяжкі захворювання.

Євгенія Хмару призначено Міністром оборони України
Євгенія Хмару призначено Міністром оборони України

У середу, 19 серпня, Верховна Рада підтримала призначення Євгенія Хмари на посаду Міністра оборони України.

З російського полону повернули 103 українських захисників
З російського полону повернули 103 українських захисників

З російського полону повернули 103 українських військових — бійців ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Номер обслуги, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Оператор протитанкового відділення, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Заряджаючий, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ