Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Уряд Данії ухвалив рішення надати Україні 40 мільйонів данських крон (приблизно $5,8 млн за курсом НБУ) для відновлення енергетичної системи.
Про це йдеться в повідомленні на сайті данського уряду.
«В останні тижні росія посилила цілеспрямовані атаки на енергетичну інфраструктуру України, і ми стали свідками значних руйнувань. Ми надаємо 40 мільйонів данських крон для необхідного відновлення, щоб Україна могла підтримувати енергопостачання», — сказав Дан Йоргенсен, міністр з питань співробітництва у сфері розвитку та глобальної кліматичної політики.
Зазначається, що завдяки новій допомозі Данія допомагає забезпечити електропостачання — а отже, доступ населення до води та тепла — протягом наступної зими. Гроші надходять із цивільних фондів урядового фонду «Україна».
«Енергія та безпека постачання використовуються як зброя у війні проти України, щоб виснажити українське населення. З боку Данії ми зробимо все можливе, щоб зробити їхнє енергопостачання якомога надійнішим і стійкішим», — сказав міністр клімату, енергетики та комунальних послуг Ларс Аагаард, який перебуває в Україні з метою зміцнення дансько-української співпраці.
Наші пілоти тримають під контролем логістику противника через річку Чорний Жеребець, а також б’ють російській логістиці від Кремінної.
Дронарі Apachi продовжують системно працювати по найважливіших цілях противника, завдаючи йому втрат у техніці, засобах зв’язку та живій силі.
У Чернігівській області засудили до 6 років ув’язнення військовослужбовця, який закликав до національної ворожнечі.
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 21000 до 121000 грн
Кам'янець-Подільський
Кам'янець-Подільський РТЦК та СП
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…