Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Декілька груп українських пілотів продовжують навчання в різних країнах для керування винищувачами F-16.
Про це розповів речник Повітряних Сил ЗС України майор Ілля Євлаш в ефірі телемарафону «Єдині новини».
«Зараз дві передові групи перебувають у Данії та США. Вони вже безпосередньо відточують навички на літаках F-16», — сказав Ілля Євлаш.
За його словами, ще одна група продовжує своє навчання, перемістилася з Великої Британії до Франції, де вони освоюють легкомоторні літаки.
«Ще одна група проходить навчання з наземної підготовки в Англії. Зокрема вивчають мову, це один з пріоритетних напрямків. Літаки іноземного виробництва і необхідне належне знання англійської мови», — додав речник.
Ілля Євлаш також зазначив, що, окрім пілотів, триває підготовка технічного персоналу, щоб надалі ці фахівці вже навчали своїх колег в Україні.
Як повідомляла АрміяInform, перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом інструкторів британських Королівських ВПС, закінчили льотну школу.
Раніше голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер спрогнозував, що винищувачі F-16 матимуть вплив на ситуацію на полі бою в Україні.
@armyinformcomua
Десантники продемонстрували, як нищать ворожу техніку та особовий склад противника, зокрема, північнокорейських найманців.
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….