Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Декілька груп українських пілотів продовжують навчання в різних країнах для керування винищувачами F-16.
Про це розповів речник Повітряних Сил ЗС України майор Ілля Євлаш в ефірі телемарафону «Єдині новини».
«Зараз дві передові групи перебувають у Данії та США. Вони вже безпосередньо відточують навички на літаках F-16», — сказав Ілля Євлаш.
За його словами, ще одна група продовжує своє навчання, перемістилася з Великої Британії до Франції, де вони освоюють легкомоторні літаки.
«Ще одна група проходить навчання з наземної підготовки в Англії. Зокрема вивчають мову, це один з пріоритетних напрямків. Літаки іноземного виробництва і необхідне належне знання англійської мови», — додав речник.
Ілля Євлаш також зазначив, що, окрім пілотів, триває підготовка технічного персоналу, щоб надалі ці фахівці вже навчали своїх колег в Україні.
Як повідомляла АрміяInform, перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом інструкторів британських Королівських ВПС, закінчили льотну школу.
Раніше голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер спрогнозував, що винищувачі F-16 матимуть вплив на ситуацію на полі бою в Україні.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Перекладач-інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Мукачево
Мукачівський прикордонний загін
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…