ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перші українські пілоти закінчили базову льотну підготовку на F-16 у Великій Британії

Важливі новини Новини
22 Березня 2024, 10:02
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом інструкторів британських Королівських ВПС, закінчили льотну школу.

Про це йдеться в повідомленні на сайті британського уряду.

«10 пілотів пройшли базову льотну, наземну та мовну підготовку у Великій Британії та одного дня стануть першою лінією оборони у захисті неба України від путінських сил», — йдеться в заяві.

Тепер вони перейдуть до поглибленої льотної підготовки, яку надають французькі ВПС, перш ніж навчитися керувати винищувачами F-16.

У межах підготовки пілотів навчали загальному керуванню літаком, польотам за приладами літака, низькорівневій навігації і пілотуванню у складних формаціях під керівництвом досвідчених інструкторів ВПС Британії.

Вони також пройшли підготовку з англійської мови, що допоможе їм у навчанні та посилить оперативну сумісність з військово-повітряними силами НАТО, адже англійська мова є стандартизованою міжнародною мовою польотів.

Тісно співпрацюючи з французькими ВПС над узгодженням наших навчальних програм, пілоти продовжать навчання у Франції, де вони пройдуть поглиблену льотну підготовку перед тим, як перейдуть до навчання на самих літаках F-16.

«Я хотів би привітати цих відважних пілотів із завершенням початкової підготовки тут, у Великій Британії. Завдяки всесвітньо відомим навичкам RAF, ці пілоти отримали найкращу підготовку і тепер на крок ближчі до того, щоб долучитися до боротьби проти незаконного вторгнення путіна», — сказав міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс.

Протягом останніх двох років Велика Британія відіграє провідну роль у розбудові військово-повітряного потенціалу України, оснащуючи свої літаки додатковим обладнанням, а також стала першою країною, яка надала Україні крилаті ракети далекого радіусу дії.

Як повідомляла АрміяInform, голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер спрогнозував, що винищувачі F-16 матимуть вплив на ситуацію на полі бою в Україні.


Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна
Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна

Україна отримала від Данії ще 10 мобільних кліматичних сховищ для зберігання та обслуговування авіаційного обладнання.

«Розпаковка» трофеїв: окупант віддав життя, щоби принести смаколики українським військовим
«Розпаковка» трофеїв: окупант віддав життя, щоби принести смаколики українським військовим

Російський штурмовик люб’язно пожертвував власним життям, щоб доставити смаколики на позиції українських захисників.

Відпустки та переведення для добровольців з місць відбування покарань: Рада прийняла закон
Відпустки та переведення для добровольців з місць відбування покарань: Рада прийняла закон

Верховна Рада України прийняла Закон щодо проходження військової служби за контрактом особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ
На Слов’янському напрямку ворог 20 разів намагався потіснити Сили оборони — Генштаб ЗСУ

Від початку доби на фронті було зафіксовано 84 бойові зіткнення, найбільше — на Слов’янському напрямку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець-санітар

від 20000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Розвідник, військовослужбовець

від 21500 до 52500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

RobotaUa Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ

WorkUa Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

WorkUa Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328