ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський обговорив з прем’єром Японії допомогу Україні та підготовку безпекової угоди

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Квітня 2024, 12:47

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Японії Фуміо Кішідою і розповів про ситуацію на полі бою, зокрема про російський повітряний терор.

Про це йдеться в його повідомленні в соцмережі Х.

«З початку року Росія випустила по Україні майже тисячу ракет, приблизно 2800 «шахедів» і майже 7 тисяч керованих авіабомб», — йдеться в повідомленні.

Президент наголосив на посиленні санкційного тиску на росію та створенні механізму конфіскації заморожених російських активів. У цьому контексті запровадження Японією вже 23-го пакета санкцій проти рф за війну в Україні — це гарний приклад для інших міжнародних партнерів.

«Поінформував про потребу України в нелетальному обладнанні: у спеціальній техніці для облаштування фортифікацій, розмінування та медичної евакуації. Обговорили з премʼєр-міністром стан підготовки двосторонньої безпекової угоди за підсумками трьох раундів переговорів», — зазначив глава держави.

Президент подякував японському уряду та всьому народу за масштабну й різнобічну допомогу. Японія вже надала Україні фінансової підтримки на понад 12 мільярдів доларів та анонсувала додаткову допомогу на поточний рік.

«Вдячний особисто прем’єр-міністру за проведення в Токіо у лютому Японсько-української конференції, на якій було підписано понад 50 двосторонніх угод. Домовилися сприяти їх якнайшвидшій реалізації», — додав Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, до Держбюджету України надійшло 118 млн доларів США на безповоротній основі від уряду Японії в рамках проєктів Світового банку «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (HEAL Ukraine) та «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей» (HOPE).

 

Читайте нас в Telegram
На Чернігівщині командир військової частини «прикривав» підлеглих-прогульників
На Чернігівщині командир військової частини «прикривав» підлеглих-прогульників

Командира однієї з військових частин на Чернігівщині завдав державі збитків на понад 2 млн гривень.

Відомо вже про 2 загиблих внаслідок російського удару по житловому будинку в Києві
Відомо вже про 2 загиблих внаслідок російського удару по житловому будинку в Києві

У Дарницькому районі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці російського удару по багатоквартирному житловому будинку.

Дружина довела до довічного: у Харкові затримали російського агента, який коригував удари по місту
Дружина довела до довічного: у Харкові затримали російського агента, який коригував удари по місту

Ним виявився завербований рф місцевий житель — чоловік ворожої інформаторки, яку викрили в січні цього року на коригуванні повітряних ударів.

На Полтавщині внаслідок обстрілу пошкоджено підприємство, кілька населених пунктів лишились без газу
На Полтавщині внаслідок обстрілу пошкоджено підприємство, кілька населених пунктів лишились без газу

Сьогодні вночі ворог завдав комбінованого удару по Кременчуцькому району Полтавської області.

Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей
Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей

Вранці 14 травня противник вдарив безпілотниками по Шевченківському та Салтівському районах Харкова.

«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами
«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами

На Костянтинівському напрямку ворог лізе в саме місто Костянтинівку через західні та південні околиці.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Санітарний інструктор у Дрогобич

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Водій

від 22000 до 122000 грн

Київ

Військова частина А0222

Медична сестpа, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

Водій-електрик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---