ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Армія дронів за тиждень уразила 20 ворожих танків та знищила понад 150 окупантів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2024, 12:08

За минулий тиждень українські дрони вразили 20 російських танків, 39 бойових броньованих машин, 66 гармат і 9 складів.

Про це повідомив міністр з питань цифрової інформації Михайло Федоров.

Він наголосив, що є відеопідтвердження кожної знищеної одиниці російського брухту. Фактичні результати набагато більші.

«Військові отримують безпілотники в межах державної програми «Армія дронів». Завдяки щотижневій статистиці бачимо, які підрозділи дійсно ефективно використовують «пташок», і тому саме вони мають отримувати більше безпілотників», — зазначив міністр.

Він додав, що якісний фідбек дає змогу ефективніше розподіляти дрони, адже є розуміння, на який напрямок які безпілотники треба, враховуючи частоти й дальність польоту.

«Після зустрічі урядовців із військовими в Президента пріоритетна задача для держави — швидка логістика, радіочастотне планування й нарощення виробництва боєприпасів для дронів», — зазначив Михайло Федоров.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання

Ворожі штурмовики намагаються отримувати постачання за рахунок скидів з БПЛА, однак у переважній більшості випадків посилки не потрапляють до адресатів.

Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника
Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника

Бойова робота батальйону безпілотних систем «Pilum» 1-го корпусу НГУ «Азов» по живій силі противника.

Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії
Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії

На підставі доказової бази Служби безпеки довічний термін ув’язнення з конфіскацією майна отримала ще одна агентка російської воєнної розвідки (більш відомої як

«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно
«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно

Після відключення від «Старлінк» ворог часто змушений кермувати наземними роботизованими комплексами виключно з піхотних пультів.

Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів
Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів

Оператори дронів 225-го штурмового полку по одному знищили групу російських піхотинців.

25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом
25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії істотно поповнили обмінний фонд.

ВАКАНСІЇ
Механік-радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Кухар

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Артилерист в ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Київ

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Технік зв’язку

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ

Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

--- ---