ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Шпигувала за бойовими літаками ЗСУ: поблизу Кривогу Рогу затримали учасницю агентурної мережі фсб

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Квітня 2024, 10:33

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одну учасницю агентурної мережі фсб, яку було викрито на початку цього року. Тоді у Дніпропетровській та Донецькій областях було затримано п’ятьох російських агентів. Серед них — інженерка оборонного заводу та чиновниця міськради на Донеччині, які відстежували геолокації ЗСУ на прифронтових територіях.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Зазначається, що наразі затримано шосту фігурантку. Зловмисниця намагалась виявити військові аеродроми та місця базування української ППО поблизу Кривого Рогу. Також вона відслідковувала напрямки польотів бойової авіації ЗСУ. У разі виявлення «потрібних» об’єктів зловмисниця мала зафіксувати їх геолокації на електронних картах і «прозвітувати» до фсб.

Отриману розвідінформацію агресор планував використати для підготовки повітряних ударів по «цілях» із застосуванням ракетного озброєння та дронів-камікадзе типу Shahed.

Втім, Служба безпеки своєчасно викрила російську агентку, задокументувала її злочинні дії і затримала.

Як повідомили в СБУ, фігуранткою є місцева жителька, ідеологічна прихильниця рашизму. У жовні 2023 року жінка потрапила у поле зору фсб через свою подругу — ще одну учасницю ворожої групи, яка наразі перебуває під вартою.

«Щоб слідкувати за бойовою авіацією та протиповітряною обороною ЗСУ, зрадниця виходила на місцевість. Також вона намагалась виявити і приховано зафіксувати військову інфраструктуру. Комунікацію підтримувала у месенджері з кадровим співробітником фсб. Його особу вже встановлено Службою безпеки», — йдеться в дописі.

Під час обшуків у помешканні фігурантки вилучено мобільний телефон із доказами її листувань з агресором.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Читайте нас у Facebook
Загинув 11-річний хлопчик: окупанти атакували чотири райони Дніпропетровщини
Загинув 11-річний хлопчик: окупанти атакували чотири райони Дніпропетровщини

Внаслідок удару російських окупаційних сил по Дніпропетровщині загинула дитина, ще п’ятеро осіб отримали поранення.

Під час нічної атаки ворог запустив по Україні 110 ударних БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ
Під час нічної атаки ворог запустив по Україні 110 ударних БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на вівторок, 7 квітня, російські окупаційні війська запустили по Україні понад сотню ударних безпілотників.

Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках
Найбільше ворожих штурмів за добу зафіксовано на Покровському та Костянтинівському напрямках

Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими загарбниками відбулося 150 бойових зіткнень.

Ворог обстріляв Слов’янськ: є загиблий, постраждав рятувальник
Ворог обстріляв Слов’янськ: є загиблий, постраждав рятувальник

У Слов’янську на Донеччині внаслідок російського обстрілу одна людина загинула і п’ятеро дістали поранень.

Російська армія втратила на фронті майже тисячу солдатів та 65 артилерійських систем
Російська армія втратила на фронті майже тисячу солдатів та 65 артилерійських систем

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 980 одиниць особового складу та 5 бойових броньованих машин.

Литовсько-українсько-кримський союз: від перемоги під Оршею до спалення москви
Литовсько-українсько-кримський союз: від перемоги під Оршею до спалення москви

Наприкінці XV століття в москві формується доктрина «третього Риму», і тамтешні князі починають активно «збирати землі», що раніше входили до Київської Русі.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

Стрілець

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Сапер (розмінування)

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Мінометник, оператор, навідник

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Начальник станції радіоперешкод

від 24000 до 122000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець, помічник гранатометника 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---