ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Одесі під суд пішли псевдоволонтери, які ошукали громадян на 280 тисяч гривень

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Квітня 2024, 17:53

В ході досудового розслідування було встановлено, що житель Одеси організував злочинну групу, залучивши до неї двох знайомих.

Про це повідомила 1 квітня Кіберполіція.

Зловмисники під виглядом благодійників, які нібито знаходяться за кордоном, телефонували військовим, представникам духовенства, волонтерських організацій, казали, що мають бажання передати безплатно на потреби ЗСУ автомобіль або іншу гуманітарну допомогу.

Однак необхідні кошти для доставляння благодійної допомоги до необхідного пункту призначення. І введені в оману громадяни перераховували гроші на рахунки, вказані псевдоволонтерами.

Аби потерпілі не мали сумніву щодо благодійних намірів аферистів, під час телефонних розмов ті створювали відчуття, ніби автівка чи інший вантаж вже в дорозі — шум завантаженої проїзної частини, сигнали транспортних засобів тощо.

У такий спосіб «благодійникам» вдалось ошукати 14 довірливих громадян і заволодіти їхніми грошима у розмірі більше 280 тисяч гривень.

Кошти вони знімали з банківських рахунків, ділили між собою і витрачали на власні потреби, а з потерпілими переставали виходити на зв’язок.

Зібравши достатньо доказів, поліціянти висунули трьом фігурантам обвинувачення за ч.ч. 2, 4, 5 ст. 190, ч.ч. 2 та 3 ст. 209 Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт правоохоронці направили до суду.

Як повідомляла АрміяInform, на Дніпровщині пішли під суд шахраї, які ошукували громадян під виглядом зборів на ЗСУ.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«За кражи, наркотики сидел около восьми лет» — сповідь полоненого окупанта, який не хоче повертатись додому

«За кражи, наркотики сидел около восьми лет» — сповідь полоненого окупанта, який не хоче повертатись додому

Прикордонники комендатури «Шквал» 7 прикордонного Карпатського загону продовжують успішно виконувати бойові завдання на передовій.

Фейкові гуманітарні організації полюють на дані родин військовополонених

Фейкові гуманітарні організації полюють на дані родин військовополонених

Координаційний штаб разом із Міжнародним комітетом Червоного Хреста попереджають про шахраїв, які видають себе за представників гуманітарних організацій. Вони пропонують допомогу родинам військовополонених, цивільних поневолених та зниклих безвісти, використовуючи це як привід для збору персональних даних.

«Постраждала дитина» — у Харківській ОВА розповіли про наслідки атаки «Шахедів»

«Постраждала дитина» — у Харківській ОВА розповіли про наслідки атаки «Шахедів»

Внаслідок російської повітряної атаки увечері 13 січня у Чугуєві Харківської області постраждала дитина.

І тебе вилікуємо: на ТОТ привезли партію студентів-медиків з Якутії

І тебе вилікуємо: на ТОТ привезли партію студентів-медиків з Якутії

Кремль відрядив у «ротацію» на тимчасово окуповану Донеччину лікарів-офтальмологів із Якутії. Щоправда це не зовсім лікарі. Склад так званого якутського десанту — це майже 30 студентів-медиків із найвіддаленіших регіонів московії. На ТОТ Донбасу вони насправді тільки практикуються на місцевому населенню.

Агресор протягом доби тричі вдарив дронами по Дніпропетровщині

Агресор протягом доби тричі вдарив дронами по Дніпропетровщині

Протягом дня, 13 січня, російська армія тричі завдавала ударів по Нікопольському району Дніпропетровської області за допомогою дронів-камікадзе.

Рустем Умєров: Україна очікує рекордне виробництво зброї у 2025 році

Рустем Умєров: Україна очікує рекордне виробництво зброї у 2025 році

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив про участь у засіданні міністрів оборони країн Е5 — Польщі, Німеччини, Франції, Італії та Великобританії.

ВАКАНСІЇ

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Водій-санітар

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

92 окремий батальйон підтримки

Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Водій

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО