ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Володимир Зеленський назвав Великдень святом, що нагадує про силу духу

Новини
31 Березня 2024, 10:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Джерело фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав українців і всіх християн, які відзначають Великдень 31 березня 2024 року.

Про це йдеться в повідомленні Президента України.

«Свято, що нагадує нам про силу духу, яка не дозволить темряві перемогти. Не дасть затьмарити волю. І яка об’єднує — об’єднує сім’ї, народи та континенти», — зазначив Володимир Зеленський.

За його словами, не буває зараз ночі й дня в Україні, коли російський терор не намагався б зламати життя українців.

«Цієї ночі – знову ракети, знову «шахеди» проти людей», — наголосив Президент.

Але, за його словами, українці захищаються, витримують, український дух не здається і знає, що можна відвернути загибель.

«Життя може перемогти. Хай сьогодні будуть почуті всі молитви про захист від зла. Хай віра єднає всі добрі серця та зміцнює тих, хто захищає свій дім. І хай ближчим стане справжній мир для всієї нашої України та всіх народів, які страждають від воєн. Тихого Великодня!» — резюмував Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський звернувся до християн західного обряду, зокрема римо-католиків, у зв’язку зі святом Воскресіння Христового 31 березня 2024 року.


Переоформлення відстрочок: заяви можна буде подавати через ЦНАП і «Дію»
Переоформлення відстрочок: заяви можна буде подавати через ЦНАП і «Дію»

Кабмін спростив переоформлення відстрочок від мобілізації, дозволивши змінювати підставу без втрати чинної та ризику призову.

Великі брехуни у Великій Писарівці: російські десантники спробували влаштувати дроновий флаговтик
Великі брехуни у Великій Писарівці: російські десантники спробували влаштувати дроновий флаговтик

Бійці 105-ї бригади ТрО завадили окупантам відзвітувати керівництво про чергові «успіхи» на Сумщині.

Спортсменки ЗС України здобули срібло та бронзу Кубка Європи зі скелелазіння
Спортсменки ЗС України здобули срібло та бронзу Кубка Європи зі скелелазіння

Спортсменки-інструкторки Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Ксенія Горєлова та Дарія Ткачова здобули нагороди на Кубку Європи зі скелелазіння.

Дві доби повз до позицій: «Лицарі» врятували життя волонтеру, який опинився посеред зони бойових дій
Дві доби повз до позицій: «Лицарі» врятували життя волонтеру, який опинився посеред зони бойових дій

Бійці 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу врятували волонтера, який зазнав атаки російського FPV.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Пожежник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

WorkUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

WorkUa Старший оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина 2240 НГУ